Nawigacja
POLECANE
ZNAJOMI
Ankieta
Czy jesteś zwolennikiem używania magazynków typu:

Real/Low/Mid-Cap
Real/Low/Mid-Cap
86% [149 głosów]

Hi-Cap
Hi-Cap
14% [24 głosów]

Ogółem głosów: 173
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11.01.11

Archiwum ankiet
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 7:12
Zachód słońca: 15:58
Dzień trwa:
8 Godzin 46 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 9:47
Archiwum News 2014:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2013:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2012:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2011:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2010:
Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwa November 2010

WYWIAD Z ORGANIZATOREM COMBAT ALERT

WYWIAD KOALICJI PÓŁNOC Z ORGANIZATOREM COMBAT ALERT Marcin Korowaj zapaleniec, który jest Organizatorem COMBAT ALERT jednego z najbardziej znanych Zlotów ASG w Polsce udzielił wywiadu Portalowi KOALICJA PÓŁNOC. Pytaliśmy o sprawy ważne dla każdego przyszłego uczestnika tegorocznego COMBAT ALERT. Dowiedzieliśmy się paru ciekawych rzeczy o czym w pełnym News.
Dodał: Mario75 W kategorii: Czytań: [20341] Komentarzy: [0]

Koncepcja kamuflażu moim okiem

Koncepcja kamuflażu moim okiem Przedstawię Wam Maniaka ASG który rozpoczął z KOALICJĄ PÓŁNOC współpracę i będziemy mogli śledzić co jakiś czas jego autorskie News. Ross154 lokalizacja: Warszawa-Grodzisk Maz-Łódź, Poland Moje airsoftowe CV ;) CEL Własne doskonalenie się i chęć zrobienia czegoś nowego. DOŚWIADCZENIE − Ponad 5-cio letnie doświadczenie zdobyte w światku airsoftowym − Odbyte przeszkolenie z czarnej taktyki przeprowadzone przez Kedryna (Blade Runers Team) w okresie członkostwa w Czarnym Lisie − Odbyte przeszkolenie z czarnej taktyki przeprowadzone przez Pan Rurek (SPAT) w okresie członkostwa w Grocie − Odbyte przeszkolenie z zielonej taktyki przeprowadzone przez Carlos Van Sama (Czarny Lis) w okresie członkostwa w Czarnym Lisie − Odbyte przeszkolenie z zielonej taktyki przeprowadzone przez Żyła (Śnieżne Pantery) w okresie członkostwa w Grocie − Samokształcenie się na podstawie materiałów teoretycznych z różnych źródeł. − Aktywna obecność na wielu forach dyskusyjnych mniej lub bardziej związanych z aisoftem. Aktywna obecność na treningach, zlotach, MILSIMach.
Wróćmy jednak do News na temat koncepcji kamuflażu... Kilka lat zabawy w airsoft dały mi jako takie pojęcie o kamuflażach, chciałbym teraz napisać kilka zdań na ten temat. Widziałem zwykłe mundury w khaki w których gracz tak umiejętnie umiał się położyć że, był widoczny z daleka … ale fragment jego pleców wyglądał jak duży kamień leżący przy drzewie. Widziałem też najbardziej modne w ostatnim czasie Multicamy które widoczne w lesie niczym tarcze strzeleckie.
Dodał: Mario75 W kategorii: Czytań: [25268] Komentarzy: [14]

Huzarzy Śmierci- bohaterowie czy mordercy?

Przedstawiam wam ciekawy artykuł o Husarzach Śmierci. Pierwszy raz o nich słyszałem ale naprawdę mi zaimponowali. "Historia Polski to nie tylko bohaterscy i przykładni rycerze, ułani, husaria. Były również mniej chlubne postacie, jak np. lisowczycy, którzy walcząc w całej Europie okryli się złą sławą zarówno u wrogów jak i u sprzymierzeńców. W naszej historii także swoją kartę zapisali żołnierze należący do tzw. Huzarów Śmierci, których oskarża się o dokonanie mordów na sowieckich jeńcach w czasie wojny polsko- bolszewickiej. Co ciekawe informacji na temat tych oddziałów jest bardzo niewiele. a szkoda, zwłaszcza w kontekście ostatnich stosunków polsko – rosyjskich."
Dodał: Maras W kategorii: Czytań: [18587] Komentarzy: [4]

Kamuflaż 3D

KAMUFLAŻ 3D M.75: Ostatnio podejmowane są próby modyfikacji kamuflażu tak, aby jak najbardziej "łamał" kształty i znane nam formy. Dość poważnie podchodzi się do tematu kamuflażu 3D i to nie tylko dla żołnierza, od dawana stosowanego przez snajperów, zwiadowców i inne jednostki wysunięte daleko na przedpole frontu. W pełnej części News chciałbym przybliżyć nowy system kamuflażu 3D zaprojektowany dla pojazdów wojskowych tworzony przez ArmorWorks.
zdjęcie: www.wilddeer.com.au
Dodał: Mario75 W kategorii: Czytań: [18575] Komentarzy: [6]

Akcja Płoty

21.11.2010 Akcja Płoty W minioną niedzielę, Team Mielno wybrał się w gościnę do maniaków z Płot. Wraz z kilkoma osobami z Gryfic rozegrali kilka rund. Mamy dla Was krótką relację przygotowaną przez Mazura z Team Mielno.
Czytaj więcej...
Dodał: Patol W kategorii: Czytań: [18862] Komentarzy: [5]

ARCTIC COMBAT 20101219

Tekst oraz materiał nadesłane przez 6th Forest Recon Division Koszalin W dniu 2010-12-19 6th Forest Recon Division Koszalin organizuje ARCTIC COMBAT W pełnym News będziecie mogli zobaczyć Trailer imprezy.
Zaproszone Teamy: 75th Rangers RGT Koszalin KOALICJA PÓŁNOC Navy Seals Koszalin KOALICJA PÓŁNOC Black Widow Słupsk KOALICJA PÓŁNOC Wściekłe Bobry Kołobrzeg KOALICJA PÓŁNOC Cannabis Commando Koszalin SHAFT AT Ustka Navy Team Ustka Team 40 Sławno Team 30 Darłowo Team 20 Sławno
Dodał: Mario75 W kategorii: Combat Czytań: [18370] Komentarzy: [0]

Afganistan: Polacy uratowali konwój ONZ

Ponad 100 ton żywności dotarło do najbiedniejszych Afgańczyków dzięki skutecznej operacji polskich żołnierzy w Afganistanie. Zaatakowany przez rebeliantów w prowincji Ghazni konwój z pomocą humanitarną został wsparty przez żołnierzy Polskich Sił Zadaniowych. Polacy zapobiegli przejęciu żywności przez talibów.
Dodał: harper W kategorii: Info ze Świata Czytań: [17414] Komentarzy: [1]

Kontrolowana zmiana celu

Po raz pierwszy w historii jednostek liniowych obsługa przeciwpancernych pocisków kierowanych Spike z 12 Brygady Zmechanizowanej wykonała strzelanie do celu nieruchomego ze zmianą celu w trakcie lotu.
Dodał: harper W kategorii: Info ze Świata Czytań: [16311] Komentarzy: [3]

TEAM WŚCIEKŁE BOBRY DOŁĄCZA!

TEAM WŚCIEKŁE BOBRY DOŁĄCZA!
Wielu z nas zdążyło już poznać Team Wściekłe Bobry Kołobrzeg. Działali niedawno podczas Urodzinowego spotkania ASG Navy Team Ustka, Combatu T30 Darłowo, MILSIMa Cannabis Commando. Również organizowali w ostatnim czasie spotkania ASG na swoim terenie. Jest to jeden z aktywniejszych Teamów ASG. Miło nam poinformować, że...
Dodał: Mario75 W kategorii: Info ze Świata Czytań: [17880] Komentarzy: [7]

Podsumowania czas rozpocząć ... cz.II

Główna impreza maja to "Front Line" ...
Dodał: Leon W kategorii: Info ze Świata Czytań: [16635] Komentarzy: [6]

COMBAT ALERT 2011 ZWIASTUN

COMBAT ALERT 2011 ZWIASTUN Manewry AirSoftGun 27-29 maja 2011! pod Warszawą UWAGA!!! Zespół Combat Alert przygotował specjalną ofertę rabatową – „grudniowy prezent”. Osoby, które kupią bilety do końca roku 2010, pozyskają ekstra rabat!!! Oficjalna sprzedaż biletów na CA 2011, rozpocznie się już: 1 grudnia 2010 i będzie trwać do wyczerpania biletów: posiadamy tylko 300 wejściówek. Pozdrawiamy...... :)
Rzeczowe informacje o manewrach (Co, gdzie, ile? Etc.) zostaną podane 24 listopada br. Kapitalny trailer, fragment z gazety KOMANDOS o COMBAT ALERT 2010 oraz inne materiały w dalszej części...
Dodał: Mario75 W kategorii: Info ze Świata Czytań: [19530] Komentarzy: [4]

Okiem Ranger'a

OKIEM RANGER'A Pobudka 04:45AM Sobota 06112010. Dzień wcześniej ze sprzętem zjechał do mnie Dantee, Reni i Fubar, żeby nie trzeba było się zbierać po mieście i tracić czasu. Skura i Szuwi mieli dojechać z Białogardu bezpośrednio. Sokoma, Sebiegi i Patola mieliśmy po drodze do podjęcia. Oszczędność czasu była jednak pozorna.
Wieczorem zasiedzieliśmy się do późna przy...
Dodał: Mario75 W kategorii: Info ze Świata Czytań: [39515] Komentarzy: [12]

Podsumowania czas rozpocząć ...

Jako że zbliża się koniec roku, nadchodzi czas podsumowań ...
Dodał: Leon W kategorii: Info ze Świata Czytań: [18103] Komentarzy: [0]

Operacja "Rescue Pilot"

13 listopada, nietypowo bo w sobotę, środkowopomorscy maniacy ASG spotkali się w podsłupskiej Damnicy by wziąć udział w operacji "Rescue Pilot" przygotowanej przez TEAM 20 Słupsk.
W manewrach wzięli udział przedstawiciele znanych i lubianych Teamów ;) - Navy Team Ustka - SHAFT Ustka - UN/SN - Black Widow Słupsk - TEAM 40/30/20
Dodał: Leon W kategorii: Info ze Świata Czytań: [16640] Komentarzy: [3]

NAVY TEAM USTKA

Gosia Navy Team Ustka napisała: Grupa NAVY TEAM została założona, aby zrzeszyć ze sobą ludzi o podobnych zainteresowaniach, które traktują ASG jako dobrą zabawę i relaks po trudach dnia codziennego. Stan grupy to grono osób, których zainteresowania co do wojskowości są ponad przeciętne, tak jak ich poczucie humoru.
Początki grupy ...
Dodał: Mario75 W kategorii: Info ze Świata Czytań: [18242] Komentarzy: [7]

Marsz na orientację 2010

Marsz na orientację 2010 Jacek 6th Forest Recon Division Koszalin: Myślisz, że jesteś wytrzymały, odważny i silny wewnętrznie? Sprawdźmy to! Zapraszamy na pierwszą tego typu imprezę organizowaną przez team 6th Forest Recon Division.
Czytaj więcej...
Dodał: Mario75 W kategorii: Topografia Czytań: [19833] Komentarzy: [0]

Weekend Warriors - wywiad w Głosie Koszalińskim

"Zostań komandosem już dziś" W wydaniu weekendowym Głosu Koszalińskiego ukazał się krótki artykuł o Koalicji Północ.
Pewnego razu, w jednym z koszalińskich pub'ów, spotkałem dawno niewidzianego kolegę. Po kilku dniach, ów kolega skontaktował się ze mną. Lokalna gazeta, w której pracuje postanowiła poinformować mieszkańców miasta Koszalina, o tym "co się dzieje" w okolicznych lasach...
Czytaj więcej...
Dodał: Patol W kategorii: Wywiady Czytań: [19886] Komentarzy: [11]

T40/T30/T20 w odsłonie: "Rescue Pilot"

Team 20 Słupsk organizuje w ten weekend walki scenariuszowe pod kryptonimem "RESCUE PILOT"
Team 20 ma zaszczyt zaprosić teamy na akcje "Rescue Pilot" Scenariusz: W konflikcie biorą udział dwie frakcje: siły pokojowe, które starają się odsunąć od władzy samozwańczy rząd pewnego nieznanego kraju na Bałkanach Grecjany. Nad terytorium zajmowanym przez wroga zostaje zestrzelony samolot zwiadowczy sił pokojowych, który fotografował wszystkie instalacje wojskowe obydwu stron. Pilot przeżywa katastrofę, posiadając wszystkie te informacje, ukrywa się w pewnym miejscu czekając na ratunek. - SP muszą ocalić pilota. - Armia rządowa natomiast go znaleźć i pozyskać informacje o instalacjach przeciwnika, a następnie je zniszczyć. *szczegółowe info będzie podawane na bieżąco czytaj dalej...
Dodał: Mario75 W kategorii: Wywiady Czytań: [16810] Komentarzy: [3]

KOŁOWY TRANSPORTER OPANCERZONY - ROSOMAK

Postrach afgańskich stepów. Pojazd którego zalety dostrzegli nawet amerykanie. O czym mowa? Kołowy transporter opancerzony Rosomak, czyli chluba polskich wojsk zmechanizowanych i największy przyjaciel żołnierzy w Afganistanie.
Dodał: harper W kategorii: Broń ostra Czytań: [18805] Komentarzy: [3]

Święto Odzyskania Niepodległości

Święto Odzyskania Niepodległości
Święto Odzyskania Niepodległości - Najważniejsze polskie święto narodowe związane z odzyskaniem w 1918 roku , po 123 latach zaborów, niepodległości. Tło historyczne W XVIII w. silna niegdyś Rzeczpospolita zaczęła się chylić ku upadkowi co doprowadziło do trzech rozbiorów Polski, ostatni trzeci rozbiór trwał od roku 1795, przez 123 lata, aż do 1918 roku kiedy to , 11 listopada, Rada Regencyjna (organ sprawujący władzę nad Królestwem Polskim) przekazała władzę nad wojskiem, Józefowi Piłsudzkiemu, który dzień wcześniej powrócił z internowania w Magdeburgu, a w trzy dni później rozwiązała się, przekazując mu pełną władzę ustanowiając go Naczelnikiem Państwa. Powstała Druga Rzeczpospolita. Czytaj więcej...
Dodał: Mario75 W kategorii: Broń ostra Czytań: [17714] Komentarzy: [0]

Marsz prawdy 2010!

Marsz prawdy 2010! Jak co roku Jednostka Strzelecka 2028 organizuje grę terenowa Marsz Prawdy- w tym roku jest to X edycja na którą już dziś serdecznie zapraszamy!
Sztorm Koszalin na Marszu Prawdy w 2009r.
Szczegóły i trailer w pełnym tekście...
Dodał: Mario75 W kategorii: Broń ostra Czytań: [16090] Komentarzy: [0]

Brytyjski czołg "Challenger 2"

W dniu dzisiejszym rozpoczynam cykl artykułów przedstawiających uzbrojenie wojsk natowskich. Na początek brytyjski czołg - Challenger 2.
Dodał: harper W kategorii: Pojazdy Wojskowe Czytań: [20532] Komentarzy: [4]

Legalna broń bez ograniczeń prawnych?

Ostatnio plagą naszego kraju stał się import różnorakiego typu broni "bez uprawnień". Jak bardzo może to być niebezpieczne? Wystarczy odrobina wyobraźni, aby to sobie uświadomić. Chodź, postrzelamy do gołębi! >Ciepły, jesienny dzień. Koło mnie przechodzi gromadka 9, 10-letnich dzieci z plecakami. Co w tym dziwnego? Z pozoru nic, gdyby nie to, że w rękach trzymają ogromne repliki broni. Pierwsze pytanie, to jak weszli z nimi do szkoły, bo wszystko wskazuje na to, że właśnie wracają z lekcji. Kolejne nasuwające się pytanie, to kto sprzedał im takie "zabawki", o ile możemy to tak nazwać?
Dodał: Dantee W kategorii: Pojazdy Wojskowe Czytań: [23378] Komentarzy: [12]

Wywiad z Dareckim D-cą Team Black Widow Słupsk

Dziś mamy dla Was wywiad z Dareckim, D-cą Team Black Widow Słupsk. "Czarne Wdowy" aspirują do członkostwa w Koalicji Północ. Koalicja Północ cieszy się z podjęcia przez Black Widow okresu próbnego do KP.
Zapraszamy do lektury. :) Czytaj dalej...
Dodał: Patol W kategorii: Wywiady Czytań: [30902] Komentarzy: [17]

Wspólny patrol

Najpierw odprawa, zapoznanie z trasą i charakterem wyjazdu. Potem sprawdzenie broni i tradycyjny instruktaż przedwyjazdowy. Jeszcze tylko sprawdzenie łączności, systemów bezpieczeństwa i można ruszać. Kolumna kilku pojazdów może opuścić bramy bazy i ruszyć na patrol.
By ruszyć żołnierze w swych pojazdach czekają już tylko na „zielone światło” - sygnał od koordynującego patrolemTOC-u (z ang.Tactical Operations Center). – Musicie mieć oczy dookoła głowy. – instruował przed wyjazdem sierż. Łukasz Setny, pomocnik dowódcy plutonu. – Zwracajcie uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Natychmiast meldujcie o wszystkim, co was zaniepokoi. -mówił dalej sierż. Setny.
Dodał: harper W kategorii: Wywiady Czytań: [14980] Komentarzy: [1]

KSD zmienia nazwę.

KSD ---> 6th Forest Recon Division

Autor: Jacek1246 Data: 2010-11-01 W dzisiejszym wpisie pragnę poinformować, iż nazwa Teamu ASG Koszalińskie Siły Desantowe ulega zmianie. Nasza nowa nazwa to:

6th Forest Recon Division
Dodał: Jacek1246 W kategorii: Teamy Czytań: [18072] Komentarzy: [1]

Chwała bohaterom!

W tym szczególnym dla wszystkich Polaków dniu wspomnijmy w Swej modlitwie pamięć poległych w Imię Wolności polskich żołnierzy w misjach zagranicznych. Pamiętajmy o chłopakach którzy nie wrócili z Iraku, o tych którzy swe życie oddali w imię demokracji afgańskiej. O wszystkich tych którzy nosząc polski mundur polegli. Chwała Bohaterom!!!
Dodał: harper W kategorii: Teamy Czytań: [17773] Komentarzy: [8]

BASIC LIFE SUPPORT

Image Hosted by ImageShack.us Podręcznika udzielania pierwszej pomocy ciąg dalszy W tym odcinku: próba nawiązania kontaktu, podstawowa ocena stanu, zapewnienie komfortu cieplnego. Jak zwykle wszystko pro bono
Image Hosted by ImageShack.us
Dodał: Dooode W kategorii: Czerwona Taktyka Czytań: [16522] Komentarzy: [6]
Kalendarz
<< Styczeń 2022 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Reklama
Naszywki.pl

Statystyki reklamowe
Tagi©
Makarov KWC Tajna broń Podcast ASG Zbrojownia Act od Valor Elektryczny Blow Back Skarby... Survival Zwycięzcy wrzesień Combat
Wszystkie Tagi
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tag news

Sprzęt karabin Patenty paracord Relacje Strzelanie Medyk Snajper Mapa i kompas Recenzje Zapowiedzi Survival Bytowanie Taktyka Imprezy Znaki niewerbalne RTO Radio Testy sprzętu Kleszcze komary Pozornie trywialne Point Blank Filmy Ciekawostki Promocje Teamy Społeczność CQB KP SGO Combat Alert M65 Maskowanie Pirotechnika LIGA ASG Radio ASG Fatah Komiks Artykuły by Sebi Testy by Straszydło Blady Kącik Filmowy Teksty Pitera FIA Szkoła Partyzanantów

Przetłumacz stronę

Szybki tłumacz
Ostatnie Komentarze
News
[url=https://paccapita...
[url=https://victorias...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://www.theco...
[url=https://brandinge...
Artykuły
Świetne... :D a końców...
Foto
[url=http://www.hitche...
Wybrane Strony
[url=https://www.piico...
Od 20110217 Odwiedziny gości:
Dziś:6,621
Wczoraj:33,728
W tym tygodniu:193,756
W tym miesiącu:741,266
W tym roku:741,266
Wszystkich:69,088,692
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Engami
05-04-2021 14:22
Z on zadanie zakr?tu ilo?ci mocnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? zawiadomienia autonomicznej cechy lokalu, kto sced

Engami
05-04-2021 12:40
Z jego osoba Myślija prze?omu liczby spokojnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo baza ogloszen oddzielnej cechy lokalu, k

Engami
14-01-2021 22:25
Z on zadanie zwrotu sumy równowarto?ciowej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe anonse osobnej cechy lokal

Engami
14-01-2021 20:59
Z on funkcja zakr?tu liczbie p?ynnej udost?pnionej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci czy te? oferty pracy krakow nowa huta odmiennej ce

Engami
13-01-2021 16:20
Z jego osoba zadanie skr?tu ilo?ci równowarto?ciowej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? posiad?o?ci b?d? serwis ogloszeniowy odmiennej

Engami
13-01-2021 00:42
Z jego osoba obowi?zek zakr?tu liczbie g?adkiej udzielonej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? oferty samoistnej cesze lokalu, j

Engami
12-01-2021 23:21
Z jego osoba funkcja skr?tu sumie prostej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? posiad?o?ci b?d? oferty pracy krakow nowa huta osobnej cec

Engami
12-01-2021 21:15
Z jego osoba Myślija zwrotu liczbie p?ynnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cechy lokalu, j

Engami
12-01-2021 19:54
Z on zadanie zakr?tu sumie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo olx ogloszenia praca wroclaw autonomicz

Engami
11-01-2021 23:14
Z on Myślija prze?omu sumie ?agodnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci albo praca rzeszow oferty rzeszowiak samodzielnej w?

Engami
11-01-2021 21:55
Z on Myślija skr?tu wielko?ci spokojnej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo [url=http://portal
owo.nysa.pl]najnow
sze oferty pracy warszawa i okolice kierowca c e[/u

Engami
07-01-2021 23:38
Z on obowi?zek skr?tu liczbie regularnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? posiad?o?ci wzgl?dnie [url=http://web.sp
ecjalistyczneoserw
isy.pl]express bydgoski praca ogloszen

Engami
07-01-2021 22:11
Z on zadanie zwrotu sumy lekkiej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? nieruchomo?ci lub sprzeda samoistnej cechy lokalu, kto prze

Engami
06-01-2021 15:40
Z on obowi?zek prze?omu wielko?ci spokojnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe wiadomosci oddz

Engami
06-01-2021 14:11
Z on funkcja skr?tu sumie p?ynnej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie oferty pracy warszawa bia Loleka olx autono

Engami
05-01-2021 16:54
Z on funkcja prze?omu liczby lekkiej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie baza lokalna samodzielnej w?as

Engami
05-01-2021 15:32
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy pewnej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie oferty pracy money lubliniec sam

Engami
28-12-2020 11:51
Z jego osoba zadanie zakr?tu liczbie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? [url=http://ogloos
zeniowo.pl]oferty pracy krakow nowa huta olx

Engami
28-12-2020 10:34
Z jego osoba Myślija prze?omu wielko?ci p?ynnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo ogloszeniowo oddzielnej cechy lokalu, kt

Engami
12-12-2020 12:17
Z jego osoba zadanie zwrotu wielko?ci p?ynnej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci czy te? ogloszenia praca plock plocman samo

Engami
12-12-2020 10:58
Z jego osoba funkcja prze?omu ilo?ci prostej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? internetowe anonse samoistnej cec

Engami
09-12-2020 12:52
Z on funkcja prze?omu wielko?ci ?agodnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci b?d? lokalne oferty odr?bnej cechy lokalu, kto p

Engami
09-12-2020 11:23
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy mocnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca lubliniec oferty samoistnej w?a

Engami
04-12-2020 15:03
Z on zadanie skr?tu sumy ?agodnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca plock bezplatne ogloszenia samoistnej w?asno?c

Engami
04-12-2020 13:39
Z jego osoba Myślija prze?omu kwoty równowarto?ciowej u?yczonej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cesz

Niezbędnik - Essentials :
Wspomnienia: