Nawigacja
POLECANE
ZNAJOMI
Ankieta
Czy jesteś zwolennikiem używania magazynków typu:

Real/Low/Mid-Cap
Real/Low/Mid-Cap
86% [149 głosów]

Hi-Cap
Hi-Cap
14% [24 głosy]

Ogółem głosów: 173
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11.01.11

Archiwum ankiet
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 7:08
Zachód słońca: 15:18
Dzień trwa:
8 Godzin 09 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:24
Archiwum News 2014:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2013:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2012:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2011:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2010:
Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

"Ostatnia Misja" Podsumowanie


31.07 na miejsce zbiórki stawiła się spora grupa ludzi spragnionych integracji. Powiem tylko tyle w temacie iż było... ech a jak mogło być ;) Nawet o godzinie 24.00 odśpiewano orgowi uroczyście "sto lat". Łezka się kręci na myśl że więcej nie będzie mi dane wysłuchać owej pieśni w tym samym miejscu.
Nazajutrz, troszkę z cięższą głową było trzeba wstać i przygotować się do boju. Dodam tylko tyle iż pogoda w owej czynności wcale nie pomagała. Na zbiórce o godzinie 10.00 było (tak na oko) z dobre 29*C!

Strzelanka była stylizowana na siły rządowe i terrorystyczne. Ubiór odpowiedni dla wybranej frakcji - obowiązkowy! No cóż, sporo ludzi przekonało się iż jest to lepsze rozwiązanie niż kolorowe taśmy, lecz środowisko ASG jeszcze chyba nie jest gotowe.
Na zbiórce, jak już nadmieniłem, stawiło się blisko 100 uczestników. Nie będę wymieniał teamów bo nie chcę przypadkiem kogoś ominąć lecz o jednym muszę wspomnieć. Special Forces Airsoft Team (bo to o nich mowa) zawitali do Nas aż ze Szczecina, i służyli ramieniem w walce jak i zapewniali wyśmienitą zabawę podczas integracji (kto był ten wie ;) ).

Mam małą uwagę co do samej zbiórki. Ludzie zebrali się szybko... no i na tym można by było zakończyć gdyż jak to zawsze bywa część uczestników nie jest wcale zainteresowana tym co ma do powiedzenia org. Tym razem do dyspozycji miałem nawet szczekaczkę zamontowaną na aucie, ale... czasem to i broń atomowa za mało. Straszne ale prawdziwe.


No tak. Gdy prze brnęliśmy przez rozprowadzenie zaczęła się właściwa część imprezy. Kilka słów od dowódców do swoich podopiecznych i w bój. Sprawa wyglądała tak iż terroryści "Wolność" broniły się w budynku, uniemożliwiając siłom rządowym odnalezienia 3 przesyłek znajdujących się w owym budynku. To co się działo przez pierwszą godzinę gry można ładnie zobrazować komentarzem jednego z kolegów będących po stronie rządu który obejrzał fotki z imprezy; "o matko to na wieżach aż taka aleja snajperów była?".

Lecz gdy niestrudzeni szeregowcy "Wolności" posiedzieli na tym dachu przy wspomnianej temperaturze, akcja zaczęła się zagęszczać i raz po raz dało się słyszeć iż jakieś piętro i korytarz zostały zajęte. Co do samego sposobu strzelania w budynku to był przewidziany no limit fps oraz ogień pojedynczy. Niestety nawet przy tak prostych regułach zdarzają się nieporozumienia i niepotrzebne utarczki. Rzekłbym "na litość Boską" jak jest no limit i boisz się oberwać to nie przyjeżdżaj i nie lamentuj bo dostałeś z 10 czy też 5 metrów z 460fps; takie są reguły i koniec! Druga sprawa to wmawianie na siłę że ktoś użył ognia ciągłego gdy ten po prostu miał szybki palec. Niestety takie bezeceństwa miały miejsce i momentami bardzo psuły grę. Niestety miała miejsce jeszcze jedna przykra sytuacja w której to pewien pan (specjalnie piszę z małej) w bardzo niekulturalny sposób od szczekał się do pewnej dziewczyny która wzywała go do wycofania bo twierdziła że dostał... ale więcej na ten temat na http://www.demony...

No ale czas na dobre rzeczy. Z jednej jak i drugiej strony konfliktu zdarzały się lepsze i gorsze akcje. Jednego jednak odmówić nikomu nie można - chęci do walki. Akcja toczyła się na zewnątrz hotelowca jak i w jego wnętrzu. Toczyła się również na dachach i balkonach. Huk granatów momentami zwalał z nóg, lecz niema się czemu dziwić gdyż w takich wąskich pomieszczeniach to i niepozorna "piratka" hałasuje jak 2 kilo trotylu.
Na temat samej walki nie będę nic pisał gdyż każdy chyba wie jak się walczy w bliskim starciu.
Można powiedzieć iż się działo ;)Na koniec chcę podziękować wszystkim tym którzy byli w Nadolu tego i poprzedniego dnia. Wiele się mówi na temat czy impreza była dobra czy też zła. Wiele się mówi o organizacji. Niby to wszystko prawda ale nawet najlepiej zorganizowana impreza nie obejdzie się bez jej uczestników. Dlatego pamiętajcie - szanujcie siebie na wzajem i zasady fair play. To tylko od Was zależy czy będziecie mieli dobre czy też złe wspomnienia.

Ja osobiście po "Ostatniej Misji" mam pozytywne odczucia i sądzę że kiedyś, ktoś, gdy już siedemdziesiątka wybije na karku i akurat będzie przejeżdżał koło miejsca w którym stał ów hotel i z łezką w oku pomyśli "Cholera! Tu straciłem część zęba! To były piękne czasy...".
Życzę wszystkim aby mieli tylko dobre wspomnienia.
Galerie:
Galeria 1 Link
Galeria 2 Link
Galeria 3 Link
Galeria 4 Link
Komentarze
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
#1 | Mario75 dnia August 23 2010 21:06:48
Na przedostatnim zdjęciu w swojej legendarnej biało-niebieskiej koszuli Radzio D-ca Airsofr Special Forces Szczecin, którego miałem przyjemność poznać na Panzerdfauście IV. Razem pracowaliśmy w Sztabie Calmlandii w roli Generałów.

Pamiętam, że mówił o "Ostatniej Myśliji" i chwalił sobie tą imprezę.
#2 | Technofilia dnia August 23 2010 21:09:34
Niom szczeciniaki to fajne chłopaki Z przymrużeniem oka
#3 | SKURA dnia August 23 2010 21:20:08
Tylko mnie się wydaje że 31.08 to dopiero będzie Pokazuje język
#4 | Mario75 dnia August 23 2010 21:56:45
Już ktoś poprawił na 31.07. Skura dzięki za czujność.
#5 | Radzio dnia August 23 2010 22:44:52
O miła recka ze spotkania, dziękuje za podziękowania i zaproszenie Z przymrużeniem oka
#6 | Mario75 dnia August 24 2010 09:53:29
Żaden Team Koalicji nie mógł dojechać na "Ostatnią Myśliję" Krzywi się Jednak to co mnie zdziwiło w tym przedsięwzięciu to brak ograniczenia FPS choćby do tych symbolicznych 450FPSPokazuje językZ przymrużeniem oka Koalicja Północ stosuje ograniczenia mocowe wynikające z przepisów MCS i są one zdroworozsądkowe. Widziałem jednak na zdjęciach, że część ludzi na szczęście zabezpieczyła się ochroną twarzy. Nie chciałbym dostać z 600FPS wskakując do pomieszczenia z paru luf serią, z bliskiej odległości w twarz. Mam nadzieję, że podejście niektórych na zasadzie "jeśli nie chcesz dostać w twarz to wystaw d..ę" może z czasem będzie bardziej humanitarne Z przymrużeniem oka , a może to tylko "marzenia ściętej głowy" Uśmiech Na szczęście jak rozumiem było ograniczenie do SINGLE FIRE co ograniczało tkzw. "palcościsk"Szeroki uśmiech

Co do pirotechniki na dużych imprezach, jeśli to nie są imprezy na zaproszenia dla sprawdzonych Teamów, lepiej moim zdaniem jednak robić wpisowe i zapewnić piro jako organizator. Na PanzerFaust IV był pokaz piro. Powiem szczerze, że niektóre ładunki mimo odpowiedniej odległości, powodowały "trzepotanie" nogawek falą uderzeniową i wiem, że są ekipy, które namiętnie stosują takie małe kabum dla "podniesienia realizmu"Szeroki uśmiech Oczy jak i uszy mam tylko jedne /tzn. nowe bębenki ani oczy mi nie odrosną Uśmiech /, chyba że zaczniemy stosować niebawem również ochronę uszuZ przymrużeniem oka

Rozumiem, że imprezy NO LIMIT są również "potrzebne" Z przymrużeniem oka Jednak wówczas niech nie mają pretensji Ci którzy na takie imprezy się wybrali, że gość ze snajpy o dużej mocy strzelił mi z paru metrów w twarz. Technofilia określił bardzo konkretnie i nie krył, że impreza nie ma limitu FPS i chwała mu za to! Jęli komuś nie pasowało nie musiał przyjeżdżać, więc nie rozumiem tego "rzekomego" marudzenia, o którym Techno wspomina.
#7 | Sundowner dnia August 24 2010 19:14:12
A ludzie się dziwią, że noszę kilka opakowań stopperów w moim "boo-boo kit".
#8 | Mario75 dnia August 25 2010 23:05:15
Nam powiedziano kiedyś, że przy pewnych wybuchach, które mogą zaserwować koledzy z innego Teamu, to stopery nie pomogą, a stoperanZ przymrużeniem oka Więc warto chyba i ten środek "zaradczy" mieć w swoim "boo-boo kit".Uśmiech
#9 | Sundowner dnia August 26 2010 07:49:56
Słyszałem tą historię. Przy 180dB to nic nie pomoże, choćby się miało i słuchawki i stopery, to nadal brzmi jak wystrzał karabinu... który w tak ograniczonej przestrzeni nadal jest cholernie głośny.

Ale to trzeba trochę myśleć, większość pomieszczeń po których biegamy nie jest specjalnie nowych, petardki jakie z Dooode używaliśmy to pierdnięcie przy piratce, a już tynk ze ścian leciał. Niewiele brakuje żeby naruszyć strukturę starego budynku, a kilkanaście eksplozji wprowadza w ładne drgania. Utratę słuchu można przeżyć, ale żelbetonową belkę w czerep już nie.
#10 | Mario75 dnia August 26 2010 16:17:44
Lubię rozsądnych ludzi. Myślenie i przewidywanie nie boli. Jenak nie tylko myślenie o sobie, ale i o innych uczestnikach spotkań ASG.

Jeśli wiem, że do mnie strzelają prawdziwą amunicją, czy jestem w środku wojny, będę inaczej się zachowywał niż podczas ASG. Zatem nie przekładajmy tak bezpośrednio pola walki, żeby pozoracja nie zakończyła się traumą, zamiast miłych wspomnień w doborowym towarzystwie.

Niektórzy niestety mają jakieś dziwne nawyki ze "starego wojska" i nadal chcieliby, żeby była fala, a fala w ASG to już w ogóle były miód na ich serca. Dodać do tego, że można by było "przepie...lić" takie "miękkie fryty" to już w ogóle przyjemność sama w sobie, bo w końcu trzeba udowodnić światu, że jest się najzaje..strzym z zaje...ychUśmiech Niech drżą narody kiedy hardcore wkracza na Airsoftowe pola walki. Formoza i Grom to też cieniasy. Ja wszystkim pokażę jak się "rozpie...la". Ups ktoś tylko zamienił karabin na replikę, jaki niefart. Tfuuu jak można używać słowa replika, to takie poniżające - pomyśli hardcore i celując z bliska w głowę oponenta, wywali serię. Fiknął? Super! Za wojska nawet tylu nie fikało Uśmiech
#11 | grabwurte dnia July 23 2017 10:50:05
#12 | muniekole dnia August 11 2017 23:45:29
Terapia leczeniem tr?dziku ró?owatego nie istnieje leczona a najodpowiedniej istnieje okre?la? wielko?? pod wzgl?dem powstrzymania dawce zaczerwienienia mordy natomiast odmian zapalaj?cych, powstrzymania ilo?ci, frazeologizmu zostawania za? si?y torsji za? paralelnych przejawów ?wi?du, pykania oraz uczucie. Dwaj wa?kiego algorytmy leczenia tr?dziku ró?owatego owo miejscowe tudzie? http://przedwczesne-zmarszczki.pl/ oralne ?rodki antybiotyczne. Terapia laserowa pokutowa?a plus zaszeregowana w charakterze forma leczenia. W toku gdy w ?a?cuchu kilku tygodni koncentraty raz za razem skutkuj? nieprzelotnego pocenie si?, zaczerwienienie tak bywa zawraca po zabiegu. Przewlek?e kuracja, tak bywa od momentu pewnego do dwóch latek, przypuszczalnie przemyka? do trwa?ej ochronie stanu przy niektórych pacjentów. Trwa?e kuracja jest cz?sto nieod??cznego, atoli niektóre trafy topniej? po jakie? czasie oraz uzyskaj? trwale. Drugiego kazusy, pozostawione bez leczenia, pogarszaj? si? co do jednego spo?ród przeciekiem okresu.
#13 | shareways dnia September 17 2017 09:37:32
ma?? na tr?dzik ró?owaty bez recepty krem na zaczerwienienia tr?dzikow? powinna najlepsze kosmetyki na cellulit dobry krem na tr?dzik ró?owaty
#14 | shareways dnia September 18 2017 10:28:47
dobry krem na cellulit szampon na ?upie? pstry wszystkim ?rodki drogerii aromaty zio?a na trzustk? i w?trob? zio?a na zaparcia
#15 | clibin009 dnia April 10 2018 09:12:56
chanyuan2018.04.10
tory burch outlet
michael kors outlet
oakley sunglasses
new balance pas cher
cazal sunglasses
ray ban sunglasses
pandora charms
ugg outlet
nike roshe one
fitflops
longchamp handbags
jordan shoes
burberry outlet
yeezy boost
coach outlet
nike trainers
nike air max 90
michael kors outlet
michael kors outlet
canada goose jackets
oakley sunglasses
tods outlet
ugg outlet
canada goose outlet
coach outlet
cheap jordans
air max 90
ray ban sunglasses
oakley sunglasses
coach outlet
canada goose jackets
chelsea jersey
coach outlet
cheap nfl jerseys
birkenstock sandals
kate spade outlet
pandora jewelry
ralph lauren outlet
nike shoes
michael kors uk
pandora charms
louboutin shoes
basketball shoes
clippers jerseys
canada goose outlet
adidas trainers
ferragamo outlet
kate spade outlet
cheap jordans
air max 90
bucks jerseys
valentino outlet
canada goose outlet
nike outlet
coach outlet canada
ray ban sunglasses
soccer jerseys
mulberry handbags
pandora charms
coach outlet
jordan shoes
yeezy boost
cheap football shirts
wizards jerseys
coach outlet
ray ban sunglasses
coach outlet
canada goose parka
ralph lauren polo
canada goose outlet
ugg outlet
canada goose jackets
polo ralph lauren
jordan shoes
manchester united jersey
mulberry bags
oakley sunglasses
lakers jerseys
fitflops sale clearance
nike store uk
michael kors outlet
nike blazer pas cher
ugg outlet
fitflops sale clearance
ugg boots
oakley sunglasses
cleveland cavaliers jersey
jordan shoes
michael kors outlet
polo ralph lauren
bottega veneta outlet
oakley sunglasses
mizuno running shoes
christian louboutin outlet
oakley sunglasses wholesale
ugg boots
coach outlet
coach outlet store online
coach outlet online
oakley sunglasses
michael kors handbags
heat jerseys
air max 2017
hermes belt
yeezy boost 350
asics pas cher
true religion outlet
ugg boots clearance
michael kors
canada goose outlet
nike foamposite
michael kors outlet online
canada goose jackets
coach outlet
canada goose outlet
jordan shoes
true religion outlet
hornets jerseys
ralph lauren polo
nba jerseys
canada goose outlet
true religion outlet
ysl outlet
true religion jeans
christian louboutin online
coach handbags
chrome hearts outlet
cheap jordans
fitflops sale
canada goose jackets
coach factory outlet
swarovski outlet
canada goose outlet
mavericks jerseys
coach outlet online
ferragamo shoes
fitflops sale clearance
new balance shoes
new balance pas cher
coach factory outlet
nfl jerseys wholesale
canada goose outlet
uggs
tory burch outlet
adidas nmd
canada goose outlet
lebron james shoes
cheap jordans
soccer jerseys
longchamp handbags
kobe shoes
canada goose jackets
michael kors outlet
pandora charms
jazz jerseys
michael kors outlet
michael kors
pandora charms
pandora charms
ugg outlet
longchamp handbags
michael kors outlet
mac makeup
coach handbags
louis vuitton outlet
ugg outlet
ugg outlet
rolex watches
longchamp solde
longchamp handbags
ray ban sunglasses
mulberry outlet
mulberry bags
fitflops
puma outlet
air max 90
moncler outlet
magic jerseys
nba jerseys
ray ban sunglasses
chicago blackhawks jerseys
ralph lauren polo shirts
rolex watches
michael kors outlet
michael kors outlet
true religion jeans
michael kors outlet
cheap mlb jerseys
true religion jeans
air max trainers
ray ban sunglasses
longchamp outlet
gucci outlet
ferragamo outlet
oakley sunglasses
nike pas cher
true religion jeans
barcelona jersey
cheap jordans
mulberry sale
michael kors outlet
cheap jordans
polo ralph lauren
76ers jerseys
spurs jerseys
michael kors outlet
true religion jeans
ugg outlet
michael kors outlet
coach outlet
pistons jerseys
ray ban sunglasses
nike shoes
air huarache
adidas wings
oakley sunglasses
cheap snapbacks
burberry outlet
michael kors outlet
prada sunglasses
christian louboutin outlet
air jordan 4
hawks jerseys
michael kors outlet
air max uk
pacers jerseys
kate spade outlet
futbol baratas
christian louboutin outlet
rolex watches
michael kors outlet
stephen curry shoes
canada goose jackets
coach outlet online
ray ban sunglasses
converse shoes
trailblazers jerseys
mulberry handbags
air huarache
cavaliers jerseys
canada goose jackets
canada goose jackets
oakley sunglasses
adidas uk
michael kors handbags
polo outlet
true religion jeans
canada goose outlet
soccer shoes
reebok trainers
air force 1
tory burch outlet
mbt shoes
nike presto
gucci outlet
michael kors outlet
ray ban sunglasses
true religion jeans
coach outlet
longchamp pliage
christian louboutin shoes
pandora jewelry
asics shoes
real madrid jersey
nobis outlet
longchamp pas cher
christian louboutin outlet
michael kors outlet online
warriors jerseys
fitflops outlet
ray ban sunglasses
ugg outlet
ferragamo shoes
birkenstock outlet
gucci outlet
denver broncos jerseys
nike pas cher
moncler outlet
nike air force 1
michael kors outlet online
pandora charms
longchamp solde
ralph lauren polo
nfl jersey wholesale
asics pas cher
kate spade outlet
pandora charms sale clearance
michael kors bags
polo shirts
mulberry outlet
ferragamo outlet
coach outlet online
michael kors outlet
polo ralph lauren
tory burch outlet
fred perry polo shirts
cheap nhl jerseys
pandora outlet
michael kors outlet
ralph lauren polo shirts
adidas outlet store
uggs outlet
canada goose jackets
oakley sunglasses
christian louboutin outlet
michael kors handbags
cheap jordans
polo outlet
nike air max 2015
pandora jewelry
oakley sunglasses
true religion jeans
swarovski outlet
michael kors wallets
true religion jeans
suns jerseys
coach outlet
herve leger outlet
uggs outlet
rockets jerseys
michael kors handbags
lacoste polo shirts
world cup jerseys
polo ralph lauren
ecco shoes
ray ban sunglasses
cheap jerseys
swarovski crystal
cheap mlb jerseys
michael kors outlet
nhl jerseys
adidas nmd
louboutin pas cher
coach outlet online
kings jerseys
moncler jackets
polo ralph lauren
canada goose coats
air max 1
chrome hearts outlet
pandora charms
mulberry handbags
grizzlies jerseys
kevin durant shoes
oakley sunglasses
coach outlet
canada goose outlet
kobe 9
air jordan pas cher
kate spade outlet
canada goose
ugg boots
oakley sunglasses
kate spade outlet
louboutin shoes
rolex watches for sale
louis vuitton outlet
wellensteyn jackets
michael kors outlet
tory burch outlet
christian louboutin outlet
polo outlet
canada goose outlet
montblanc pens
air max 90
true religion uk
louis vuitton outlet
mcm outlet
canada goose outlet
polo outlet
jordan shoes
oakley sunglasses
fitflops shoes
prada outlet
golden state warriors jerseys
kate spade outlet
raptors jerseys
reebok outlet store
prada shoes
pandora charms
knicks jerseys
burberry outlet
coach outlet
jordan shoes
ray ban sunglasses
ray ban sunglasses
coach outlet
louis vuitton outlet
burberry outlet
prada handbags
mulberry handbags
coach outlet online
michael kors outlet
nike shoes
canada goose outlet
nhl jerseys
michael kors outlet
nike air max
nike roshe
cheap jerseys
bulls jerseys
nuggets jerseys
longchamp outlet
polo ralph lauren
ugg outlet
fitflops sale
ralph lauren polo shirts
salomon shoes
true religion jeans
coach outlet online
cheap jordans
lakers jerseys
ferragamo outlet
ray ban sunglasses
tory burch outlet
dansko shoes
kate spade outlet
oakley sunglasses wholesale
true religion outlet
ugg outlet
celtics jerseys
ray ban sunglasses
polo outlet
nike outlet
michael kors handbags
coach factory outlet
swarovski crystal
canada goose jackets
barbour outlet
ed hardy clothing
michael kors handbags
ugg outlet
ugg outlets
oakley sunglasses
pandora charms sale clearance
mont blanc pens
polo ralph lauren
air max 90
canada goose outlet
san antonio spurs jerseys
coach outlet
polo ralph lauren
coach factory outlet
kobe bryant shoes
polo ralph lauren
oakley sunglasses
gucci outlet
swarovski outlet
links of london
cartier outlet
hermes outlet
longchamp outlet
nike store
pelicans jerseys
coach outlet online
canada goose outlet
michael kors outlet
christian louboutin shoes
tory burch outlet
supra shoes
true religion jeans
air jordan pas cher
canada goose outlet
denver broncos jerseys
coach outlet
michael kors
oakley sunglasses
swarovski outlet
nets jerseys
michael kors
coach canada
moncler jackets
air jordan shoes
timberwolves jerseys
pandora
michael kors outlet
polo outlet
[url=http://www.poLolacostepaschers.fr]lacoste soldes[/url]
ugg outlet
ray-ban sunglasses
ralph lauren pas cher
pandora charms
polo ralph lauren
canada goose outlet
michael kors outlet
thunder jerseys
nike factory outlet
tory burch outlet
ugg boots
coach outlet
marc jacobs outlet
hermes outlet
football shirts
hermes birkin
coach outlet online
coach outlet
ray ban sunglasses
canada goose jackets
longchamp bags
moncler outlet
michael kors outlet
coach outlet
ferragamo outlet
pandora outlet
uggs outlet
canada goose jackets
oakley sunglasses
air max 90
ray ban sunglasses
nba jerseys
christian louboutin shoes
uggs outlet
giuseppe zanotti outlet
#16 | fubaaro dnia October 01 2018 17:17:33
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Kalendarz
<< Grudzień 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Reklama
Naszywki.pl

Statystyki reklamowe
Tagi©
Podcast ASG Combat Tajna broń Nowe pistolety WP Zbrojownia Act od Valor Zmiana Niemcy zamykają MG 42 by MG Schutze Arctic Combat
Wszystkie Tagi
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tag news

Sprzęt karabin Patenty paracord Relacje Strzelanie Medyk Snajper Mapa i kompas Recenzje Zapowiedzi Survival Bytowanie Taktyka Imprezy Znaki niewerbalne RTO Radio Testy sprzętu Kleszcze komary Pozornie trywialne Point Blank Filmy Ciekawostki Promocje Teamy Społeczność CQB KP SGO Combat Alert M65 Maskowanie Pirotechnika LIGA ASG Radio ASG Fatah Komiks Artykuły by Sebi Testy by Straszydło Blady Kącik Filmowy Teksty Pitera FIA Szkoła Partyzanantów

Przetłumacz stronę

Szybki tłumacz
Ostatnie Komentarze
News
[url=https://paccapita...
[url=https://victorias...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://www.theco...
[url=https://brandinge...
Artykuły
Świetne... :D a końców...
Foto
[url=http://www.hitche...
Wybrane Strony
[url=https://www.piico...
Od 20110217 Odwiedziny gości:
Dziś:9,909
Wczoraj:32,043
W tym tygodniu:146,820
W tym miesiącu:72,785
W tym roku:10,678,839
Wszystkich:67,396,339
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Engami
05-04-2021 14:22
Z on zadanie zakr?tu ilo?ci mocnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? zawiadomienia autonomicznej cechy lokalu, kto sced

Engami
05-04-2021 12:40
Z jego osoba Myślija prze?omu liczby spokojnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo baza ogloszen oddzielnej cechy lokalu, k

Engami
14-01-2021 22:25
Z on zadanie zwrotu sumy równowarto?ciowej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe anonse osobnej cechy lokal

Engami
14-01-2021 20:59
Z on funkcja zakr?tu liczbie p?ynnej udost?pnionej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci czy te? oferty pracy krakow nowa huta odmiennej ce

Engami
13-01-2021 16:20
Z jego osoba zadanie skr?tu ilo?ci równowarto?ciowej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? posiad?o?ci b?d? serwis ogloszeniowy odmiennej

Engami
13-01-2021 00:42
Z jego osoba obowi?zek zakr?tu liczbie g?adkiej udzielonej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? oferty samoistnej cesze lokalu, j

Engami
12-01-2021 23:21
Z jego osoba funkcja skr?tu sumie prostej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? posiad?o?ci b?d? oferty pracy krakow nowa huta osobnej cec

Engami
12-01-2021 21:15
Z jego osoba Myślija zwrotu liczbie p?ynnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cechy lokalu, j

Engami
12-01-2021 19:54
Z on zadanie zakr?tu sumie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo olx ogloszenia praca wroclaw autonomicz

Engami
11-01-2021 23:14
Z on Myślija prze?omu sumie ?agodnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci albo praca rzeszow oferty rzeszowiak samodzielnej w?

Engami
11-01-2021 21:55
Z on Myślija skr?tu wielko?ci spokojnej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo [url=http://portal
owo.nysa.pl]najnow
sze oferty pracy warszawa i okolice kierowca c e[/u

Engami
07-01-2021 23:38
Z on obowi?zek skr?tu liczbie regularnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? posiad?o?ci wzgl?dnie [url=http://web.sp
ecjalistyczneoserw
isy.pl]express bydgoski praca ogloszen

Engami
07-01-2021 22:11
Z on zadanie zwrotu sumy lekkiej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? nieruchomo?ci lub sprzeda samoistnej cechy lokalu, kto prze

Engami
06-01-2021 15:40
Z on obowi?zek prze?omu wielko?ci spokojnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe wiadomosci oddz

Engami
06-01-2021 14:11
Z on funkcja skr?tu sumie p?ynnej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie oferty pracy warszawa bia Loleka olx autono

Engami
05-01-2021 16:54
Z on funkcja prze?omu liczby lekkiej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie baza lokalna samodzielnej w?as

Engami
05-01-2021 15:32
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy pewnej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie oferty pracy money lubliniec sam

Engami
28-12-2020 11:51
Z jego osoba zadanie zakr?tu liczbie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? [url=http://ogloos
zeniowo.pl]oferty pracy krakow nowa huta olx

Engami
28-12-2020 10:34
Z jego osoba Myślija prze?omu wielko?ci p?ynnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo ogloszeniowo oddzielnej cechy lokalu, kt

Engami
12-12-2020 12:17
Z jego osoba zadanie zwrotu wielko?ci p?ynnej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci czy te? ogloszenia praca plock plocman samo

Engami
12-12-2020 10:58
Z jego osoba funkcja prze?omu ilo?ci prostej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? internetowe anonse samoistnej cec

Engami
09-12-2020 12:52
Z on funkcja prze?omu wielko?ci ?agodnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci b?d? lokalne oferty odr?bnej cechy lokalu, kto p

Engami
09-12-2020 11:23
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy mocnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca lubliniec oferty samoistnej w?a

Engami
04-12-2020 15:03
Z on zadanie skr?tu sumy ?agodnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca plock bezplatne ogloszenia samoistnej w?asno?c

Engami
04-12-2020 13:39
Z jego osoba Myślija prze?omu kwoty równowarto?ciowej u?yczonej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cesz

Niezbędnik - Essentials :
Wspomnienia: