Nawigacja
POLECANE
ZNAJOMI
Ankieta
Czy jesteś zwolennikiem używania magazynków typu:

Real/Low/Mid-Cap
Real/Low/Mid-Cap
86% [149 głosów]

Hi-Cap
Hi-Cap
14% [24 głosy]

Ogółem głosów: 173
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11.01.11

Archiwum ankiet
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 7:12
Zachód słońca: 15:58
Dzień trwa:
8 Godzin 46 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 9:47
Archiwum News 2014:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2013:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2012:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2011:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2010:
Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Otwarte manewry Koalicji Północ Storehouse Of Biological Weapon 19.06.2011

Otwarte manewry Koalicji Północ "Storehouse Of Biological Weapon" 19.06.2011

Od spontanicznej wymiany ognia po trening taktyczny...
Trzy różne światy stworzone przez Jedną Koalicję Północ!

Trzy miejsca: Ustka / Koszalin / Kołobrzeg

Trzy różne rozgrywki:

Ustka - otwarte strzelanie spontaniczne
Koszalin - otwarte ćwiczenia taktyczne
Kołobrzeg - otwarty scenariusz

Trzy razy dla lokalnych maniaków ASG

Poniżej znajdziecie krótką relację tego co działo się pod Kołobrzegiem.
Tekst: Orzech D-ca Wściekłe Bobry Kołobrzeg KOALICJA PÓŁNOC
Zdjęcia i video: Brożo oraz Yava Wściekłe Bobry Kołobrzeg KOALICJA PÓŁNOC
Montaż video: Mario D-ca C/3/75th Rangers Koszalin KOALICJA PÓŁNOC

Obrazek


Witam wszystkich 20110619 odbył się scenariusz na terenie Błotnicy pod Kołobrzegiem organizowany przez Wściekłe Bobry Koalicja Północ. Wstałem rano skoro świt była godzina 7.00 .Zjadłem standardowe śniadanie ,wyszpeiłem się i udałem się na parking .Tam już czekał Dynia i Yava .Zapakowaliśmy się w auto i pojechaliśmy po Broża, a następnie udaliśmy się na wyznaczony parking na samej Błotnicy. Na miejscu byliśmy o 8.10 .Czekał już na nas komitet powitalny Yba, Maras i Sosik :) .Zaczęliśmy ładować magazynki ubierać się w kamizele.

Obrazek

Obrazek
Brożo - sędzia i fotograf w jednym

Co 5 min dojeżdżały kolejne osoby, a Ja oczywiście sprawdzam w aucie czy zabrałem maskę przeciw gazową a jej tam nie ma, nie myśląc dłużej dzwonię do Maria z Rangers KP i pytam się dyskretnie czy całkiem przypadkowo nie ma maski w swoim aucie .. ? Słyszę śmiech i odpowiedz, że ze dwie się znajdą. Ucieszyłem się mamy drugą maskę :D Mario mówi że już w Kołobrzegu ekipa.

Obrazek

Obrazek

Po chwili zajeżdżają kolejne auta i na 15 min przed 9.00 byli już wszyscy uczestnicy, nawet chłopaki ze Świdwina nas odwiedzili :) Wszystkich uczestników było 32 sztuki z fotografem Yavą i Sędzią głównym Brożem. Ustawiłem wszystkich w trzy szeregu i omówiłem zasady oraz reguły gry. Przedstawiłem zarys scenariusza, następnie podzieliłem uczestników na dwie grupy czyli Afgańskich Bojowników z Organizacji Czerwone Smoki którzy dysponowali Bronią biologiczną oraz drugą grupę, którą byli SF czyli Jednostki Specjalne Narodów Zjednoczonych. Stosunek sił był następujący Afgańczycy 20 os a SF 10 os.

Obrazek

Obrazek

Po odprawie Afgańczycy udali się na miejsce rozgrywki w celu rozłożenia dwóch magazynów broni, w jednym z nich miała znajdować się właściwa skrzynia z bronią biologiczną natomiast była też druga skrzynia która była atrapą aby zadanie nie było zbyt proste bo w końcu SF-i uwielbiają trudne misje. Gra rozpoczęła się o godz. 10.00 i trwała do godziny 13.00 czyli pełne 3h.
Po rozpoczęciu Bojownicy mieli 15 min na rozłożenie magazynów po upływie 15 min SF wyruszyło na misje odnalezienia magazynu oraz zabezpieczenie skrzyni na umówione miejsce gdzie miał być wezwany helikopter aby podjąć Broń Biologiczną na pokład i przetransportować ją na lotniskowiec, który był zacumowany w tamtym rejonie.

Obrazek

Obrazek

SF zaraz na początku natrafili na opór ze strony Afgańczyków walczyli zaciekle w pierwszym starciu zostało 3-ech rannych, na szczęście medycy uporali się z opatrywaniem ran a pozostali zdołali odeprzeć zasadzkę odsyłając przeciwnika na respa. Jednostka specjalna przeczesywała całą Błotnicę w poszukiwaniu magazynów. W końcu trafiliśmy na jeden z nich lecz niestety był to fałszywy magazyn w którym znajdowała się atrapa. W tej akcji straciliśmy kilku ludzi przeciwnicy również. Po tej akcji już kontakt z wrogiem był już cały czas i dochodziło do małych potyczek.Gdzieś ukryty był snajper Thomson ( wszędzie poznam ten odgłos snajpery ) nie widząc go nerwowo się rozglądałem, ale był tak zamaskowany ,że nie mogłem go zlokalizować.Z jego ręki poniosłem obrażenia później zostałem dobity i wróciłem na respa później dołączył do mnie Mario.

Obrazek

Obrazek

Dantee z pozostałymi przeczesywał teren w poszukiwaniu właściwego magazynu. Po pół godziny dołączyłem z Mariem do reszty ekipy byliśmy już na wysokości respa naszego wroga który za każdym razem był bardzo mobilny i inteligentny. W pewnym momencie wpadliśmy na kolejną zasadzkę była ostra wymiana kompozytu kilku zginęło i udali się na respa. Została nas garstka, kontynuowaliśmy przeszukiwanie, w pewnym momencie Mario z Ghostem natrafili na drugiego snajpera a ja z Sokomem cofnęliśmy się do chłopaków i trzymaliśmy prawą flankę .Stopniowo robiliśmy oskrzydlenie i dotarliśmy do polany a wtedy ujrzałem pierwszy raz drugi właściwy magazyn i micha się ucieszyła, ale po chwili jak zauważyłem Bojowników z organizacji Czerwonego Smoka to minka mi zrzedła bo było ich sporo, ale po kolej ich wyjmowałem z Sokomem.W pewnym momencie było odwrotnie dostałem kulę, a Sokom mnie opatrzył, nie na długo jednak bo z tyłu zaszedł nas koleś i porostu nas rozwalił. I tu już Rambo się skończył. Z drugiej strony przebijał się Dantee, Sebi ,Patol, Fubar, NWManiak i Patricans.

Obrazek

Obrazek

Dzielnie walczyli wbijając się w środek pozycji wroga.Widziałem wszystko ze wzniesienia niestety Bojownicy byli liczniejsi i nie dało się dużo zrobić a po za tym byli bardzo dobrze zorganizowani pięknie się ustawili :D .Widziałem też jak zrobili wspaniały rajd na SFów. Mieciu z Edim robili daleki zwiad to dawało im przewagę tak że nie byli zaskoczeni, wiedzieli wszystko co i jak z której strony.

Obrazek

Obrazek

Podsumowując Scenariusz i rozgrywka na wysokim poziomie pomimo tego, że większość osób w Organizacji Czerwonego Smoka nie była zrzeszona. Byli to w większości wolni strzelcy pomimo tego działali jak znakomita machina bojowa. SF po mimo znakomitego zagrania i wyszkolenia zabrakło trochę szczęścia i dodatkowych luf :D Ale takie założenie miał scenariusz czyli stosunek sił 2:1 . Po podsumowaniu przez głównego sędziego Broża oraz Game Mastera Orzecha jednogłośnie ogłosili zwycięstwo Afgańskich Bojowników !!! Zabawa była przednia, dobre towarzystwo po prostu zacnie :)

Obrazek

Obrazek

Scenariusz zakończył się zwycięstwem Organizacji Czerwonego Smoka, ale nie na długo bowiem będzie kontynuacja, a więc część II w której SF Narodów Zjednoczonych będzie deptać im po piętach .......

Obrazek

Obrazek

Po zakończeniu scenariusza było 30 min przerwy na posilenie się załadowanie magazynków, podział na dwie drużyny i rozpoczęcie luźnego strzelania na zasadzie zdobywania artefaktu który posiadała drużyna przeciwna.
Pomimo że miała to być luźna strzelanka obie strony podeszły poważnie do zadań.
W pierwszej turze byli Bojownicy umieścili artefakt na skrzyżowaniu i obsadzili wokoło stanowiska aby ewentualnie wpuścić Nas w zasadzkę.

Obrazek

Obrazek

Walki trwały i ludzie schodzili co chwilę na wybrany punkt.
Pozostali Dantee, Sebi i Patol raidem dopadli artefaktu i zdobywając go zakończyli pierwszą turę.
Druga tura odbyła się koło budynku i tym razem SF bronił artefaktu. W między czasie zaczął padać deszcz z frontu burzowego i kto miał ubrał poncho.

Obrazek

Obrazek

Tym razem znów przeciwnik okazał hart ducha (deszcz ich zmoczył) i inteligencję zachodząc Nas od budynku i drogi.
Szybka walka skutkowała czerwienią szmat w punkcie zbiorczym trupów.
Okazało się że został jeden Bojownik i dwóch obrońców.
Walki zakończyły się i udaliśmy się na pobliski parking.
Szybkie pożegnanie w strugach gęstego deszczu i każdy uciekł do domu z zadowoleniem mile spędzonego dnia.
Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników za wolę walki, wspaniałą zabawę i do zobaczenia w polu.


Untitled from Mario.75 on Vimeo.Dopisek Mario:
W związku z tym iż nie dopisały składy Teamów z Koszalina na Ćwiczenia Taktyczne zabraliśmy Koalicyjnym transportem zgłoszonych zarówno ludzi z 1st Cavalry Division Koszalin jak i wolnych strzelców, na scenariusz i późniejsze wolne strzelanie pod Kołobrzegiem. Z czego wszyscy byli kontenci.
Podziękowania za walkę Fair Play, za dobrą organizację imprezy przez Wściekłe Bobry Kołobrzeg KOALICJA PÓŁNOC, za dobrą pracę w polu zarówno SF jak i Red Dragon, oraz za wysokie morale i dalsze prowadzenie walki pomimo opadów deszczów. Tak trzymać Koledzy!

Obrazek

Obrazek

 

Link do zdjęć: LINK

Komentarze
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
#1 | Yava dnia June 24 2011 00:39:40
Brożo Bardziej odpowiedzialny za film jest Z przymrużeniem oka
Super wyszło Uśmiech
Ahh ta moja emka ZłyKiller
#2 | Darecki dnia June 24 2011 20:14:32
Widzę, że koledzy również świetnie się bawili. Mam nadzieję, że już niedługo wszyscy spotkamy się na wspólnych manewrach.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [3 głosy]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]
Kalendarz
<< Listopad 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Reklama
Naszywki.pl

Statystyki reklamowe
Tagi©
Nowe pistolety WP Zmiana KP SGO Gdańsk Piltot LIGI ASG Elektryczny Blow Back Survival Żołnierz Specnazu Zbrojownia Mndur Gorka E SPOS Zwycięzcy wrzesień Tajna broń
Wszystkie Tagi
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tag news

Sprzęt karabin Patenty paracord Relacje Strzelanie Medyk Snajper Mapa i kompas Recenzje Zapowiedzi Survival Bytowanie Taktyka Imprezy Znaki niewerbalne RTO Radio Testy sprzętu Kleszcze komary Pozornie trywialne Point Blank Filmy Ciekawostki Promocje Teamy Społeczność CQB KP SGO Combat Alert M65 Maskowanie Pirotechnika LIGA ASG Radio ASG Fatah Komiks Artykuły by Sebi Testy by Straszydło Blady Kącik Filmowy Teksty Pitera FIA Szkoła Partyzanantów

Przetłumacz stronę

Szybki tłumacz
Ostatnie Komentarze
News
[url=https://paccapita...
[url=https://victorias...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://www.theco...
[url=https://brandinge...
Artykuły
Świetne... :D a końców...
Foto
[url=http://www.hitche...
Wybrane Strony
[url=https://www.piico...
Od 20110217 Odwiedziny gości:
Dziś:6,919
Wczoraj:33,728
W tym tygodniu:194,054
W tym miesiącu:741,564
W tym roku:741,564
Wszystkich:69,088,990
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Engami
05-04-2021 14:22
Z on zadanie zakr?tu ilo?ci mocnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? zawiadomienia autonomicznej cechy lokalu, kto sced

Engami
05-04-2021 12:40
Z jego osoba Myślija prze?omu liczby spokojnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo baza ogloszen oddzielnej cechy lokalu, k

Engami
14-01-2021 22:25
Z on zadanie zwrotu sumy równowarto?ciowej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe anonse osobnej cechy lokal

Engami
14-01-2021 20:59
Z on funkcja zakr?tu liczbie p?ynnej udost?pnionej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci czy te? oferty pracy krakow nowa huta odmiennej ce

Engami
13-01-2021 16:20
Z jego osoba zadanie skr?tu ilo?ci równowarto?ciowej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? posiad?o?ci b?d? serwis ogloszeniowy odmiennej

Engami
13-01-2021 00:42
Z jego osoba obowi?zek zakr?tu liczbie g?adkiej udzielonej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? oferty samoistnej cesze lokalu, j

Engami
12-01-2021 23:21
Z jego osoba funkcja skr?tu sumie prostej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? posiad?o?ci b?d? oferty pracy krakow nowa huta osobnej cec

Engami
12-01-2021 21:15
Z jego osoba Myślija zwrotu liczbie p?ynnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cechy lokalu, j

Engami
12-01-2021 19:54
Z on zadanie zakr?tu sumie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo olx ogloszenia praca wroclaw autonomicz

Engami
11-01-2021 23:14
Z on Myślija prze?omu sumie ?agodnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci albo praca rzeszow oferty rzeszowiak samodzielnej w?

Engami
11-01-2021 21:55
Z on Myślija skr?tu wielko?ci spokojnej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo [url=http://portal
owo.nysa.pl]najnow
sze oferty pracy warszawa i okolice kierowca c e[/u

Engami
07-01-2021 23:38
Z on obowi?zek skr?tu liczbie regularnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? posiad?o?ci wzgl?dnie [url=http://web.sp
ecjalistyczneoserw
isy.pl]express bydgoski praca ogloszen

Engami
07-01-2021 22:11
Z on zadanie zwrotu sumy lekkiej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? nieruchomo?ci lub sprzeda samoistnej cechy lokalu, kto prze

Engami
06-01-2021 15:40
Z on obowi?zek prze?omu wielko?ci spokojnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe wiadomosci oddz

Engami
06-01-2021 14:11
Z on funkcja skr?tu sumie p?ynnej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie oferty pracy warszawa bia Loleka olx autono

Engami
05-01-2021 16:54
Z on funkcja prze?omu liczby lekkiej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie baza lokalna samodzielnej w?as

Engami
05-01-2021 15:32
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy pewnej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie oferty pracy money lubliniec sam

Engami
28-12-2020 11:51
Z jego osoba zadanie zakr?tu liczbie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? [url=http://ogloos
zeniowo.pl]oferty pracy krakow nowa huta olx

Engami
28-12-2020 10:34
Z jego osoba Myślija prze?omu wielko?ci p?ynnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo ogloszeniowo oddzielnej cechy lokalu, kt

Engami
12-12-2020 12:17
Z jego osoba zadanie zwrotu wielko?ci p?ynnej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci czy te? ogloszenia praca plock plocman samo

Engami
12-12-2020 10:58
Z jego osoba funkcja prze?omu ilo?ci prostej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? internetowe anonse samoistnej cec

Engami
09-12-2020 12:52
Z on funkcja prze?omu wielko?ci ?agodnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci b?d? lokalne oferty odr?bnej cechy lokalu, kto p

Engami
09-12-2020 11:23
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy mocnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca lubliniec oferty samoistnej w?a

Engami
04-12-2020 15:03
Z on zadanie skr?tu sumy ?agodnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca plock bezplatne ogloszenia samoistnej w?asno?c

Engami
04-12-2020 13:39
Z jego osoba Myślija prze?omu kwoty równowarto?ciowej u?yczonej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cesz

Niezbędnik - Essentials :
Wspomnienia: