Nawigacja
POLECANE
ZNAJOMI
Ankieta
Czy jesteś zwolennikiem używania magazynków typu:

Real/Low/Mid-Cap
Real/Low/Mid-Cap
86% [149 głosów]

Hi-Cap
Hi-Cap
14% [24 głosy]

Ogółem głosów: 173
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11.01.11

Archiwum ankiet
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 7:08
Zachód słońca: 15:18
Dzień trwa:
8 Godzin 09 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:24
Archiwum News 2014:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2013:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2012:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2011:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2010:
Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

ZOMBIE NIGHT

 

UWAGA! To nie jest strzelanka Exclamation To jest LARP z elementami airsoftu Exclamation


„Nikt tak naprawdę nie spodziewał się, tego co miało nadejść. Słoneczny, czerwcowy dzień. Prawie wszystkie ławki były zajęte przez grzejących się w promieniach słońca emerytów; po ścieżce co jakiś czas śmignął rowerzysta, z oddalonej piaskownicy słychać było radosne krzyki dzieci. Ten sielankowy nastrój psuł tylko leżący pod murem parku żul. Na jego podartym swetrze spacerowało stado much, pobzykując groźnie na kolejne nadlatujące do posiłku owady.

Heniek również był bezdomny. Tego właśnie dnia przeszukiwał kolejne śmietniki w poszukiwaniu puszek i innego złomu. Zadowolony, wyciągnął kolejne trzy po Żubrze, zgniótł je i wsadził do worka na swoim ręcznym wózku. Wtedy jego uwagę przykuła postać leżąca pod murem. „To chyba Zdzichu…” – pomyślał i ruszył w tamtą stronę. Chociaż był przyzwyczajony do smrodu, zapach gnijącego ciała odrzucił go. Heniek skrzywił się z niesmakiem. „To nie on… Ależ cuchnie!” – pomyślał, jednak instynkt przetrwania nakazał mu przeszukać jego kieszenie. Nachylił się nad trupem i szukał. W pewnym momencie natknął się na butelkę. „Oho!” – zadowolony z siebie wyciągnął ją i obejrzał. „Niechybnie to jakaś zagraniczna wóda” – pomyślał, przyglądając się z zaciekawieniem pustej butelce z nietypowym korkiem i logiem – 6 czarnych źdźbeł trawy na tle czarnego okręgu na żółtym tle. „Biohazard? Nigdy nie słyszałem… Szkoda, że niczego nie zostawił, ale może chociaż powącham jak to pachnie” – Heniek odkorkował szkło i przyłożył nos do butelki. W tym momencie poczuł ogromny ból. Zawył i spojrzał. Trup wbił mu się paznokciami w udo. Heniek odskoczył przerażony i zaczął przyglądać się jak martwe, rozkładające się ciało, zaczyna się ruszać. Trup otworzył oczy – były przymglone, źrenice rozszerzone. Podniósł się bezładnie i ruszył w kierunku Heńka. Ten, z osłupienia i strachu, nie mógł się ruszyć. Trup zdawał się go nie zauważyć i przeszedł obok niego. „Hej! Wy dwaj!” – stojący kilkanaście metrów dalej policjant patrzył groźnie na nich groźnie. „Panie władzo, nie uwierzy pan…” – Heniek nie zdążył dokończyć. Trup rzucił mu się na szyję i przegryzł tętnicę. Jasny strumień krwi wystrzelił w niebo i zalśnił w promieniach słońca. Policjant podbiegł aby rozdzielić walczących, ale trup ugryzł go w rękę. Chwilę później utworzyło się zbiegowisko wokół niebywałego wydarzenia. Drugie ciało jednak kąsało wszystkich, którzy zbliżyli się zanadto. Gdy rzuciło się na pobliskiego człowieka, policjant wyciągnął pistolet i strzelił do trupa. Dopiero trzeci strzał który przebił się przez serce, unieruchomił agresywne zwłoki na dobre. 10 minut później poczuł się dziwnie. Wymiotował i krwawił z ugryzionej ręki. Po kolejnych minutach stracił przytomność. 
„Budzi się!” – zawołał sanitariusz w karetce pogotowia. Lekarz nachylił się nad policjantem, wygląd pacjenta zdziwił go jednak. Jego ciało nosiło wszystkie znamiona śmierci, w jaki sposób otworzył oczy? 
… gdy chwilę później leżał, trzymając się za przegryzioną szyję i tracił świadomość – wiedział, że dzieje się coś naprawdę złego. Wiedział też, że życie ludzi już nigdy nie będzie takie samo… Przygasającym wzrokiem widział szamoczącego się sanitariusza i obryzgane krwią wnętrze karetki.


Kilkanaście dni później, życie w miastach, miasteczkach i wsiach zamarło. Zaraza rozprzestrzeniała się szybciej, niż można było przewidzieć. Wybudowane na szybko barykady nie zdołały powstrzymać czarnego żniwa. Zarażonych ciągle przybywało, gdy tylko wyczuli obecność żywych ludzi, ruszali w ich kierunku.Nieliczni, którzy przeżyli, zeszli do podziemia. 
Zanim jeszcze padła sieć energetyczna oraz internet, zgromadzili wiele informacji, które mogły im się przydać. Prowadzili też rozległe obserwacje zachowań i zwyczajów, by lepiej bronić się przed Zombie. Zauważyli, że występują w dwóch formach. 
Jedna z nich, to ożywione ciała, wirus sprawiał, że serce znów zaczynało pompować krew, zasilał ciało. Tylko mózg pozostawał umarły, jednak podstawowe funkcje przejmował rdzeń kręgowy. Ich ruchy były słabo skoordynowane i powolne,bodźce odbierali słabo lub wcale. Niektóre osobniki były czułe na dźwięki, inne na światło, jeszcze inne miały doskonały węch. Zawsze jednak w bliskim starciu były śmiertelnie niebezpieczne.
Był też drugi typ – zainfekowani żywi ludzie. Odznaczali się lepszymi zdolnościami – widzieli, słyszeli, czuli zapachy. Potrafili biegać. 
Skuteczną bronią na oba był jednak wciąż strzał w serce. 
Nikt nie był wówczas pewien skąd wziął się wirus. Skąd przy zwłokach na ulicy wzięła się fiolka z niebezpiecznym wirusem? Wkrótce tropy zaczęły prowadzić do opuszczonego ośrodka naukowego w Luzinie. Czy to możliwe, że zamknięty wiele lat temu, mógł jeszcze zawierać jakieś niebezpieczne substancje? A może wcale nie został zamknięty? Jedynym sposobem, żeby się przekonać było przedostanie się do ośrodka.”

ZASADY UZBROJENIA: Repliki - tylko ogień pojedynczy. Zakaz hicapów. Każdy zaczyna z 30 pociskami - dodatkową amunicję będzie można znaleźć na terenie rozgrywki.

ZASADY MEDYKÓW: Każdy z Survivorsów będzie dysponował jednym antidotum na ukąszenie. Leczyć może zarówno siebie jak i innych. Antidota można stosować wielokrotnie po każdym ugryzieniu, ale po zaaplikowaniu leku dalej jest się wrażliwym na nowe ukąszenia.

 

Opis eventu

Event będzie miał miejsce w Luzinie, woj. pomorskie, w Polsce (żeby nikt nie pomylił z miejscowością i1;m1;k9;l0;l5;l6; w obwodzie Omskim, w Rosji) na terenie "Świniarni". Jest to kompleks opuszczonych budynków i las w okolicy. 
Wikimapia:

http://wikimapia.org/#lat=54.5701367&lon=18.0725741&z=18&l=28&m=b

Dojazd na miejsce pociągiem SKM albo samochodem. 

Zbiórka na miejscu 2 LIPCA 2011 (sobota) o godzinie 20:00. Będzie około godziny na przygotowanie stylizacji na miejscu, ponowne objaśnienie zasad, wyjaśnienie wszystkich niejasności i wytypowanie pierwszej grupy Survivorów. 

Strzelanie rozpocznie się około 21:00 i dla nieogarniętych przypominam, że będzie to STRZELANIE NOCNE. Potrwa do godziny 2:00 - 3:00 albo do ostatniego chętnego na survivora Wink

Po strzelaniu będzie okazja do grillowania i wypoczywania w tym klimatycznym kompleksie, dlatego przypominam o zabraniu picia i jedzenia na późniejsze biesiadowanie w apokaliptycznym klimacie ataku zombie. 

Zasady gry

ZASADY ZOMBIE
- Zombie nie biegają, ale potrafią szybko chodzić. 
- Zombie ginie tylko jeśli zostanie trafione w metalową płytkę zawieszoną na szyi. 
- Zombie po trafieniu w inną część ciała zatrzymuje się na sekundę. 
- Zombie NIE MOŻE zasłaniać płytki - musi być zawsze wyeksponowana. 
- Po trafieniu w płytkę ZOMBIE odchodzi na respa, może dalej udawać Zombie, ale nie atakuje nikogo po drodze (nawet jeśli wejdzie na taką osobę), nie może zachowywać się agresywnie, po prostu nie zauważa Survivorów. 
- Po dojściu na respawn, Zombie wraca do gry. Punkty respawnu zostaną określone na miejscu. ZASADY SURVIVORÓW
- Survivor powinien mieć możliwie słabą replikę, bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, większość trafień i tak będzie z dystansu kilku metrów i mając do wyboru replikę o mocy 420 a 350 fps, powinien wybrać tą słabszą. 
- Survivorzy zaczynają z miejsc ustalonych przez organizatora w momencie usłyszenia sygnału dźwiękowego. 
- Survivorzy mogą zbierać antidota porozrzucane na terenie rozgrywki. 
- Survivorzy są oznaczeni przez dwa zielone lightsticki przyklejone na ramionach w taki sposób, żeby były widoczne z każdego kierunku (najlepiej przymocowane taśmą klejącą do pagonów bluzy / kurtki). Gdy Survivor zmienia się w Zombie, odkleja lightsticki i chowa je do kieszeni. 

UGRYZIENIE
Ugryzienie ma miejsce w momencie DOTKNIĘCIA Survivora przez Zombie. Zombie ma prawo próbować doprowadzić do UNIERUCHOMIENIA Survivora (patrz: UNIERUCHOMIENIE). Po dotknięciu Survivor ma 10 minut na znalezienie i zaaplikowanie antidotum - będzie to lightstick w innym niż zielonym kolorze (dokładny kolor będzie sprecyzowany przed rozpoczęciem gry). Należy przykleić go lub zamocować w widocznym miejscu (np. na karku, z przodu, do ramienia lub ręki itd). Antidotum sprawia, że dotknięcie zostaje anulowane - gracz musi jednak cały czas mieć je ze sobą, nie można go już odstąpić ani odkleić, w momencie odklejenia go celem dania komuś innemu lub odłożenia, Survivor automatycznie i natychmiast staje się Zombie. W przypadku nie znalezienia antidotum przed upływem czasu, Survivor zmienia się w Zombie - patrz: PRZEMIANA. 

UNIERUCHOMIENIE
Jeśli Zombie będą w stanie odciąć drogę ucieczki Survivora, a ten nie będzie miał już amunicji albo nie zdąży jej załadować by móc oddać strzał, a Zombie będzie w stanie przytrzymać go przez 5 sekund (liczyć głośno!) tak, że Survivor nie będzie mógł się uwolnić, następuje natychmiastowa przemiana w Zombie (patrz: PRZEMIANA). 

PRZEMIANA
Przemiana w Zombie składa się z następujących czynności: 
- Survivor głośno oznajmia przemianę mówiąc: "Jestem zombie". 
- Zdejmuje wszystkie przyklejone antidota i chowa do kieszeni. 
- Zdejmuje lightsticki z ramion i chowa do kieszeni. 
- Zabezpiecza i chowa replikę. 
- Wraca na respawn dla Zombie, powiadamia organizatora o przemianie (żeby kontrolować ilu Survivorów jeszcze pozostało) i wraca do gry jako zombie. Cele gry
Celem Survivorów jest odnalezienie na terenie ośrodka niezbędnych dokumentów pozwalających na wyprodukowanie antygenu, dzięki czemu możliwe będzie wyleczenie ludzkości i zniszczenie zarazy bez masowej eksterminacji. Dokumenty będą schowane w odpowiednio oznaczonej teczce. Teczkę należy przenieść do punktu ewakuacyjnego (zostanie określony na miejscu przed rozpoczęciem gry). 

Cele Zombie jest... egzystencja. Zombie nie lubią światła, ale w nocy podążają za źródłem np. latarki. Zombie podążają też za odgłosami oraz dobrze widzą w ciemnościach. Ale przede wszystkim... Zombie GRAJĄ FAIR i zapewniają dobrą rozrywkę Survivorom. Zakończenie rundy
Pojedyncza runda (gra) kończy się, jeśli: 
- teczka z dokumentami zostanie zniszczona (szczegóły na odprawie przed samą grą)\ 
- teczka zostanie dostarczona do punktu ewakuacyjnego 
- wszyscy Survivorzy zmienią się w Zombie. 

Po zakończeniu następuje odprawa przed kolejną rundą, zostanie ona oznajmiona przez sygnał dźwiękowy. Wówczas wszyscy gracze (Zombie i Survivorzy) wracają do punktu odpraw. Zostaje wybrany nowy zespół Survivorów (czas na charakteryzację albo zostawienie zbędnego bagażu na respie), ponownie zostają rozłożone antidota, przeładowane magazynki, teczka z dokumentami odłożona na miejsce, Survivorzy rozlokowani na pozycjach startowych, Zombie na swoich pozycjach i sygnałem dźwiękowym zostaje ogłoszony start kolejnej rundy.

 

Organizatorem imprezy jest Hindus, którego znacie jako twórcę ASGPEGI!

Komentarze
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Kalendarz
<< Grudzień 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Reklama
Naszywki.pl

Statystyki reklamowe
Tagi©
Nowe pistolety WP Szkolenie Certyfikowane Alice Custom Makarov KWC Zmiana Combat Homemade Libia Radio ASG Zwycięzcy wrzesień KP SGO Gdańsk Piltot LIGI ASG
Wszystkie Tagi
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tag news

Sprzęt karabin Patenty paracord Relacje Strzelanie Medyk Snajper Mapa i kompas Recenzje Zapowiedzi Survival Bytowanie Taktyka Imprezy Znaki niewerbalne RTO Radio Testy sprzętu Kleszcze komary Pozornie trywialne Point Blank Filmy Ciekawostki Promocje Teamy Społeczność CQB KP SGO Combat Alert M65 Maskowanie Pirotechnika LIGA ASG Radio ASG Fatah Komiks Artykuły by Sebi Testy by Straszydło Blady Kącik Filmowy Teksty Pitera FIA Szkoła Partyzanantów

Przetłumacz stronę

Szybki tłumacz
Ostatnie Komentarze
News
[url=https://paccapita...
[url=https://victorias...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://www.theco...
[url=https://brandinge...
Artykuły
Świetne... :D a końców...
Foto
[url=http://www.hitche...
Wybrane Strony
[url=https://www.piico...
Od 20110217 Odwiedziny gości:
Dziś:9,374
Wczoraj:32,043
W tym tygodniu:146,285
W tym miesiącu:72,250
W tym roku:10,678,304
Wszystkich:67,395,804
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Engami
05-04-2021 14:22
Z on zadanie zakr?tu ilo?ci mocnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? zawiadomienia autonomicznej cechy lokalu, kto sced

Engami
05-04-2021 12:40
Z jego osoba Myślija prze?omu liczby spokojnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo baza ogloszen oddzielnej cechy lokalu, k

Engami
14-01-2021 22:25
Z on zadanie zwrotu sumy równowarto?ciowej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe anonse osobnej cechy lokal

Engami
14-01-2021 20:59
Z on funkcja zakr?tu liczbie p?ynnej udost?pnionej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci czy te? oferty pracy krakow nowa huta odmiennej ce

Engami
13-01-2021 16:20
Z jego osoba zadanie skr?tu ilo?ci równowarto?ciowej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? posiad?o?ci b?d? serwis ogloszeniowy odmiennej

Engami
13-01-2021 00:42
Z jego osoba obowi?zek zakr?tu liczbie g?adkiej udzielonej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? oferty samoistnej cesze lokalu, j

Engami
12-01-2021 23:21
Z jego osoba funkcja skr?tu sumie prostej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? posiad?o?ci b?d? oferty pracy krakow nowa huta osobnej cec

Engami
12-01-2021 21:15
Z jego osoba Myślija zwrotu liczbie p?ynnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cechy lokalu, j

Engami
12-01-2021 19:54
Z on zadanie zakr?tu sumie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo olx ogloszenia praca wroclaw autonomicz

Engami
11-01-2021 23:14
Z on Myślija prze?omu sumie ?agodnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci albo praca rzeszow oferty rzeszowiak samodzielnej w?

Engami
11-01-2021 21:55
Z on Myślija skr?tu wielko?ci spokojnej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo [url=http://portal
owo.nysa.pl]najnow
sze oferty pracy warszawa i okolice kierowca c e[/u

Engami
07-01-2021 23:38
Z on obowi?zek skr?tu liczbie regularnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? posiad?o?ci wzgl?dnie [url=http://web.sp
ecjalistyczneoserw
isy.pl]express bydgoski praca ogloszen

Engami
07-01-2021 22:11
Z on zadanie zwrotu sumy lekkiej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? nieruchomo?ci lub sprzeda samoistnej cechy lokalu, kto prze

Engami
06-01-2021 15:40
Z on obowi?zek prze?omu wielko?ci spokojnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe wiadomosci oddz

Engami
06-01-2021 14:11
Z on funkcja skr?tu sumie p?ynnej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie oferty pracy warszawa bia Loleka olx autono

Engami
05-01-2021 16:54
Z on funkcja prze?omu liczby lekkiej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie baza lokalna samodzielnej w?as

Engami
05-01-2021 15:32
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy pewnej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie oferty pracy money lubliniec sam

Engami
28-12-2020 11:51
Z jego osoba zadanie zakr?tu liczbie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? [url=http://ogloos
zeniowo.pl]oferty pracy krakow nowa huta olx

Engami
28-12-2020 10:34
Z jego osoba Myślija prze?omu wielko?ci p?ynnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo ogloszeniowo oddzielnej cechy lokalu, kt

Engami
12-12-2020 12:17
Z jego osoba zadanie zwrotu wielko?ci p?ynnej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci czy te? ogloszenia praca plock plocman samo

Engami
12-12-2020 10:58
Z jego osoba funkcja prze?omu ilo?ci prostej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? internetowe anonse samoistnej cec

Engami
09-12-2020 12:52
Z on funkcja prze?omu wielko?ci ?agodnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci b?d? lokalne oferty odr?bnej cechy lokalu, kto p

Engami
09-12-2020 11:23
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy mocnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca lubliniec oferty samoistnej w?a

Engami
04-12-2020 15:03
Z on zadanie skr?tu sumy ?agodnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca plock bezplatne ogloszenia samoistnej w?asno?c

Engami
04-12-2020 13:39
Z jego osoba Myślija prze?omu kwoty równowarto?ciowej u?yczonej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cesz

Niezbędnik - Essentials :
Wspomnienia: