slagg

Teraz jest piątek, 17 stycznia 2020, 19:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

[ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strzelanka podczas majówki 1-3 maja 2012.

Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 11 kwietnia 2012, 11:49 
zły sierżant

Może by coś zorganizować podczas długiego weekendu?
Westerplatte albo Marasowe tereny można by było ligę ruszyć labo wolna strzelanka jak 9 kwietnia.
Jak by kto chętny to się wpisywać.
Koło 20 kwietnia dam ogłoszenie na ogólne forum.

Obrazek

PostNapisane: środa, 11 kwietnia 2012, 13:05 
porucznik Borewicz

Z tego co wiem i jak chodziły słuchy to będzie Mariówka vol II tzn Operacja Północ 2 w czasie majówki tak jak było rok temu. :wink:

Maras, ma dwa

PostNapisane: środa, 11 kwietnia 2012, 15:33 
Nadszyszkownik

Mariówka vol. 2 będzie jak zrobimy. Może tereny IVO 3 ?. Można zrobić imprezę dwudniową. Jeden dzień dla wszystkich chętnych czyli spotkanie otwarte, a drugi nasz Koalicyjny Dzień z Ligą i jakimś szkoleniem np. Radzia.

Obrazek

PostNapisane: środa, 11 kwietnia 2012, 19:47 
porucznik Borewicz

Dantee napisał(a):
Mariówka vol. 2 będzie jak zrobimy. Może tereny IVO 3 ?. Można zrobić imprezę dwudniową. Jeden dzień dla wszystkich chętnych czyli spotkanie otwarte, a drugi nasz Koalicyjny Dzień z Ligą i jakimś szkoleniem np. Radzia.

Mi pasuje :wink: Radzio dobrze szkoli i dobrze gada i dobrze pije :D

Maras, ma dwa

PostNapisane: czwartek, 12 kwietnia 2012, 00:29 

Na terenach IVO3 odpada raczej bo tam np. się namiotami ciężko rozbić na integrację po manewrach. Za blisko drogi. Proponuję poszukać jakiegoś parkingu leśnego, albo innego miejsca gdzie jest miejsce na rozpalenie chociaż grilla jeśli nie ogniska i rozstawienia namiotu bardziej na uboczu.

Mam świetną dla was miejscówkę nad jeziorem i blisko gęstego świetnego lasu na prywatnym terenie, ale muszę zerknąć czy to nie za daleko Koszalina. Trasa w stronę Szczecinka. Dobry dojazd, choć teren bardzo na uboczu. Muszę pogadać z właścicielem. Postaram się jutro zadzwonić do właściciela. Jak coś mam foty z tamtego terenu. Świetna miejscówka nad samym jeziorem, z miejscem na ognisko i brakiem kręcących się ludzi.

PostNapisane: wtorek, 17 kwietnia 2012, 21:32 
zły sierżant

Czyli dalej nic nie wiadomo a przydało by się już powiadomić ludzi na ogólnym forum czy coś będzie. Część pewnie jedzie na Borneo wiec trochę ludzi może odpaść.

Obrazek

PostNapisane: wtorek, 17 kwietnia 2012, 21:48 
Nadszyszkownik

Kto jedzie na Borneo bo jakoś nikt się nie chwali (oprócz mnie) :?:

Obrazek

PostNapisane: wtorek, 17 kwietnia 2012, 22:06 
generał brygady

Dantee napisał(a):
Kto jedzie na Borneo bo jakoś nikt się nie chwali (oprócz mnie) :?:

Dantee, a Ty jedziesz na Borneo?

PostNapisane: środa, 18 kwietnia 2012, 22:03 
porucznik Borewicz

Jeśli chodzi o organizację jakieś imprezy to narazie nie mam czasu. Trzeba się porozglądać na innych forach/stronach może coś się znajdzie.

Co do Borneo to Ruda jeszcze to organizuje ? Myślałem, że mało kto na to jeździ bo wiecej tam chlania niż strzelania.

Edit:

W sumie może jakieś bytowanko zrobimy i się gdzieś przejdziemy naszymi lasami ? Taki lekki survival z piwkiem w dłoni i jakimś marszem ? Np. w stronę Sianowa lub dalej do Karniszewic lub po prostu w głąb Góry chełmskiej. Chciałbym aby wyglądało to tak, że idziemy sobie spokojnie ze sprzętem po drodze jakieś zasadzki (z inną drużyną oczywiście)wieczorkiem piwko przy ognisku i integracja (tereny Iwo 3?) Jakie druzyny będą chętne to wpadną liczę na Berety i Forestów a jak tam Rangers?

Maras, ma dwa

PostNapisane: środa, 18 kwietnia 2012, 22:53 
zły sierżant

Jestem za terenami Ivo 3 albo nawet Reforgera :wink: byle sie coś działo. Naturalnie browary ognicho i kiełbachy też wchodzą w grę :D

Obrazek

PostNapisane: środa, 18 kwietnia 2012, 23:27 
porucznik Borewicz

Czarek00 napisał(a):
Jestem za terenami Ivo 3 albo nawet Reforgera :wink: byle sie coś działo. Naturalnie browary ognicho i kiełbachy też wchodzą w grę :D

Czarek ognicho z Tobą jest obowiązkowe trzeba tylko benzynę kupić :D

Maras, ma dwa

PostNapisane: środa, 18 kwietnia 2012, 23:50 

Jakbyście potrzebowali map terenu z IVO3 to tutaj macie w dobrej rozdzielczości: http://www.koalicjapolnoc.pl/FOTO/Patol ... szlaki.jpg
Możecie umówić się Teamami w konkretnych punktach. Np. Navy Seals KP zająć punkt taki, a taki i utrzymać przez godzinę. W tym czasie inne ekipy walczą o punkt, np o skrzyżowanie, mają godzinę na przejęcie i utrzymanie do końca czasu. Jeśli więcej ekip to np. Foreści KP z jednej strony idą na swój punkt, aby utrzymać, a w ich kierunku podążają Zielone Berety KP, z drugiej strony np. Navy Seals i Rangers KP. Potem wszyscy podążają na kolejny punkt, gdzie każdy Team walczy z każdym o utrzymanie punktu. Potem wspólne bytowanie w miejscu gdzie ew. może dojechać samochód i dowieźć, albo odebrać kogo lub co trzeba. Rano w drodze na parking podział na dwie frakcje i walka o skrzyżowania (wychodzącej pierwszej frakcji dajemy np. 10 minut przewagi), coś podobnego jak na ćwiczeniach Koalicji Północ, która odbyła się od Wąwozu Śmierci na zachód i potem północ (wówczas dojechali do nas Shadows Ustka KP).

Można nawet zrobić wymarsz na bytowanie na parking leśny główny przy starej Sianowskiej, tam gdzie była przyczepa sztabowa IVO3. Jeśli będą sami Koalicjanci to nie będzie problemów z ludźmi zbyt pijanymi itp :) Tam macie możliwość rozbicia namiotów i rozpalenia ogniska, postawienia samochodów. W lesie natomiast bytowania nie można robić w namiotach. Wg. prawa nie można rozbijać namiotów w nie wyznaczonych miejscach w lesie. Co innego plandeka pod którymi sypiamy.
Zatem do wyboru do koloru :) Osobiście gdybym był, nie jechałbym na żadną majówkę i wydawał ok. 100PLN, na którą powiedziałem, że nie ma po co jechać (chyba, że tylko, żeby parę dni się "integrować", tylko czy moja wątroba by to wytrzymała :wink: bo nie zamierzam się denerwować hordami T1000 od których już poważnie odwykłem). Ćwiczenia wspólne Koalicjantów na pewno się zawsze przydadzą, pozwolą znaleźć braki w taktyce i je nadrobić, zgrać się i wspólnie porozmawiać w swoim Koalicyjnym gronie, również o planach na przyszłość obejmujących np. podobne manewry Koalicji Północ.

PostNapisane: czwartek, 19 kwietnia 2012, 00:19 
porucznik Borewicz

Pomysł jak najbardziej dobry. Te ćwiczenia z bytowanie co mieliśmy w Dolinie Śmierci mega mi się podobały i sądzę, że reszcie tak samo. Można poprostu powtórzyć to samo bo po co zmieniać coś co jest dobre.
Mam nadzieje, że nasz Generał Mario też nasz zaszczyci obecnością przy ognisku :D

Maras, ma dwa

PostNapisane: czwartek, 19 kwietnia 2012, 00:34 

Bardzo bym chciał drogi Marasie, ale jutro wyjeżdżamy (z opóźnieniem) do UK. Gruby na dniach wyjdzie ze szpitala i poleci do nas. Ze mną jedzie jutro Patol.
Mam nadzieję, że wesprze was choćby paru Rangers, mam tutaj na myśli Reniego i Skurę, Szuwiego (jeśli praca im pozwoli się wyrwać). Może jeśli nie zawalą obowiązkami Sokoma to też na wymianę kompozytu w dzień się zjawi. Marta nie będzie miała raczej jak dojechać z nowym rekrutem Rangers.
Nie wiesz Maras jak bardzo bym chciał usiąść z wami przy wspólnym ognisku, wyluzować się po pracy i na spokojnie porozmawiać. Pobiegać po lesie i postrzelać, teraz kiedy już mi moje kolano i kręgosłup na to pozwala. Pocieszam się myślą, że jak już uporządkujemy sprawy w UK to nie raz będziemy mogli przy wspólnym ognisku posiedzieć i po lesie poganiać.

PostNapisane: sobota, 21 kwietnia 2012, 16:40 
zły sierżant

No to jak robimy?
Ja mam wolne 30, 1 i 3 wiec dobrze by było jak by się impreza odbywała w tych dniach :)

Obrazek

Moderatorzy: Maras, Bartas, Czarek00

[ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]