slagg

Teraz jest poniedziałek, 22 lipca 2019, 14:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

[ Posty: 6 ] 

Podziękowania.

Autor Wiadomość
 Tytuł: Podziękowania.
PostNapisane: poniedziałek, 2 maja 2011, 21:39 
sierżant

Witam

Że tak khem zacznę... :-)

Chciałbym podziękować organizatorom, za możliwość spędzenia wolnego majówkowego czasu w miłej atmosferze i zacnym gronie.

Wydaje mi się, że podjęta inicjatywa, była doskonałą okazją do integrowania się osób z rożnych miast i środowisk airsofotywch. Mam też cichą nadzieję, że majówka, zwana pod koniec imprezy mariówką ;), zostanie wpisana na stałe w kalendarz naszych imprez i będzie poczynając od tego roku, odbywać się systematycznie.

Chciałem podziękować, wszystkim uczestnikom majówki, za świetnie spędzony razem czas. Integracja przy ognisku od wczesnych godzin popołudniowych, do późnych godzin nocnych, była udana :)

Doceniam w ogromnym stopniu, że pomimo małej skali jaką była nasza impreza i braku wpisowego, przygotowane były konkursy z nagrodami dla uczestników, oraz co wielce mnie osobiście uradowało, kawałek cywilizacji w środku głuszy, toi toiki. Biorąc pod uwagę brak wpisowego, należą się za nie duże brawa.

Tu chciałbym pogratulować, zwycięzcą i uczestnikom "Bobrowej Olimpiady" ;)

Po słodzeniu nadszedł czas na mniej fajne chwile, kto zamówił taką pogodę? No gdzie byli rodzice?

Podziękowania imienne Marasa, za odebranie z dworca.
Podziękowania dla Patola, za przygarnięcie do namiotu.
Podziękowania dla Maria, za użyczenie na czas imprezy łóżka polowego.
Podziękowanie zbiorowe, dla osób, które częstowały jedzeniem w czasie imprezy ;)
Podziękowanie dla Maria(ale lizusek ;)) za przenocowanie po imprezie, i umożliwienie doprowadzenia się do stanu używalności dnia drugiego, śniadanie oraz za tosta przed odjazdem i odwiezienie na dworzec.
Nie wiem czy należą się podziękowania za ten, czego nie da się ukryć, obejrzany w nocy dziwny film, ale niech stracę, dziękuje ;)

Mam nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy i będziemy mogli na spokojnie pogadać i po integrować się znów :)

Jeżeli o kimś zapomniałem, to przepraszam i dziękuje.

Pozdrawiam

Radzio :)

PostNapisane: poniedziałek, 2 maja 2011, 22:08 
porucznik Borewicz

To teraz moja kolej ;)

Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom "Mariówki", że tak licznie na nią przybyli chociaż parę osób brakowało. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będą sie dobrze bawić razem z nami ;) To co podobało mi się w tej majówce to to, że wreszcie się wyluzowałem i nikt się nigdzie nie spinał i ogólnie wszystko było przeprowadzone na Lajcie. Dzięki Radzio za przeprowadzenie szkolenia z CQB dobra robota coś mi tam w głowie zawsze zostanie :D
Podziękowania dla Marduka za transport,
Podziękowania dla Patola, za bijatyki i za udzielenie schronienia w Namiocie.
Poziękowania dla Marasa Bobrowego i Maria za pożyczenie repliki i dobre towarzystwo przy kielichu.
Podziękowania dla Bobrów za ogarnięcie konkursów.

Wszyscy zrobiliśmy dobry klimat na tej Majówce i jak wspomniał Radzio mam nadzieję, że będzie to impreza cykliczna. Ja się bawiłem przednio ! Hoooah :D

Maras, ma dwa

PostNapisane: poniedziałek, 2 maja 2011, 23:25 
sierżant

To była zabawa z replikami z grubsza nazwana Rifle Class, szkolenie CQB dopiero będzie organizowane przez Special Forces Airsoft Team, w czerwcu.

PostNapisane: poniedziałek, 2 maja 2011, 23:43 

Podziękowania dla wszystkich przybyłych za świetny klimat do zabawy i strzelania. Podziękowania dla Koalicjantów za pomoc w organizacji. Sponsorom za nagrody i naszywki.

Warto było poświęcić tych parę dni, żeby spędzić z Wami czas w miłej atmosferze.
Zatem do następnych postrzeleń i następnej Mariówki.

Konkursy Bobrów mamy nadzieję, że wejdą na stałe w Koalicyjne integracje. Dla Radzia wielkie podziękowania za Szkolenie i za to, że wspiera i pomaga. Dla Wściekłych Bobrów gratulacje z powodu oficjalnego przyjęcia i wręczenia naszywek.

Materiału video trochę jest. Właśnie się składa. Będziecie mogli zobaczyć niebawem swoje emocje.

PostNapisane: wtorek, 3 maja 2011, 01:28 
młodszy chorąży

Witam wszystkich !!! W imieniu Wściekłych Bobrów dziękuje za miło spędzony czas tego rocznej majówki. Super impreza, było fajnie i sympatycznie istna sielanka. Jak tak już wszyscy dziękują ja nie będę gorszy :D
- Serdecznie dziękuje przede wszystkim uczestnikom bez was ta impreza by się nie odbyła !!!
- Podziękowania Dla Maria za ogarniecie tej ,że imprezy ,, Mariówki '' włożyłeś w to dużo pracy i swojego wolnego czasu, doceniam takie działania :) Dziękuję
-Podziękowania dla Yavy i Broża za użyczenie mi swoich replik :)
- Podziękowania dla Marasa Bobrowego za magazynki :) oraz kulasy
- Podziękowania dla Mamy Yavy za kurczaki były smaczne :)
- Podziękowanie dla Radzia za szkolenie oraz użyczenie mi latarki bez której bym nie trafił do namiotu :D znalazłeś Radzio w bucie Ci zostawiłem rano ? :D
- Podziękowania dla Grubego za użyczenie Navary ,,drwalom nocnym'' :D
- Podziękowania Fubarowi za super cygaretki :) wyśmienite :D
- Podziękowania Mardukowi i Marasowi Navy za oznakowanie drogi dojazdowej :)
- Serdeczne Podziękowania dla Sosika i Marasa Bobrowego z przygotowania miejsca na ognisko oznakowania terenu :)
- Serdeczne podziękowania dla Patola za lans fotki na szkoleniu u Radzia :)
- Podziękowania Koszulkowego zwiadu za wprowadzanie sympatycznej atmosfery, oraz za sportowa rywalizacje :D
- Podziękowania Dla Marduka za użyczenie namiotu :)
- Podziękowania dla Wariata za to że jest takim sympatycznym Wariatem :)
- Podziękowania dla Dantee za owocne wspólne działania w terenie, super taktyczne :)
- Podziękowania dla Skury i Szuwiego za pomoc techniczną panowie ogarnęli światło banery i dużo innych rzeczy :)
- Podziękowania dla Harpera za pomoc przy sporządzaniu ,,Cuba Libre'' :D
Na koniec chciałem m serdecznie podziękować naszym sponsora którzy za sponsorowali wszystkie nagrody oraz naszywki na nasza imprezę ,,OP''
Dziękujemy Koalicji Północ za oficjalne przyjęcie Wściekłych Bobrów do tej ,że Koalicji :) Przepraszam jeżeli kogoś pominąłem w podziękowaniach :)

PostNapisane: wtorek, 3 maja 2011, 01:45 
sierżant

Tak Orzechu, znalazłem ;) Cieszę się, że ułatwiła życie i polecam się na przyszłość ;)

Moderatorzy: Radzio :), Technofilia

[ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]