slagg

Teraz jest środa, 17 lipca 2019, 23:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

[ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Pytania do Organizatorów

Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 21 marca 2011, 10:42 
przychodzi popatrzeć na koszary

Wiem że orgi w tym momencie wieszaja na mnie psy za ten temat związany z hi-capami ale.........
Tak jak jest w opisie chciałąm przerobic swoje magazynki żeby dostosować się do regulaminu żeby nie było potem problemów ale........
po odkręceniu małej śrubeczki co nie bylo problemem okazało się że moje magazynki są tak mocno sklejone że nawet lekkie podwazenie ich spowodowało to że niestety dwa magazynki straciłam( poprostu pękły w takich miejscach ze nie da się tego skleić) Mimo szczerych chęci kochani organizatorzy przystane na tym że poprostu załaduje do pozostałych magazynków po 130 kulek i ani jednej wiecej, a resztę amunicji tak jak jest to dozwolone popakuje w woreczki 3 po 130 i jeden 110.
Wiem że to może to skutkować tym, że bedzie mnie słychac, jak napisałeś mario (grzechotka). Mam nadzieję że mi wybaczycie chyba że macie inny pomysł. Juz żałuje że przegapiłam zakup po 25 zł low-capów. Ech...
Pozdrawiam Gosia

PostNapisane: poniedziałek, 21 marca 2011, 11:00 

Zakupy magazynków mniejszych pojemności postaramy się uruchamiać w ciągu roku co jakiś czas, tak abyście mogli się tanio w nie dozbroić. Na tej IVO jeszcze nie będzie na Hi-capy totalnej restrykcji, ale na IVO IV będą dopuszczone tylko Real/Low/Mid-Capy.

Pamiętajcie, że do 130bb nie oznacza, że musicie mieć równo co do pestki 130bb. Mniej nie zaszkodzi, a za dużo na pewno. Będzie widać, że ktoś bez zmiany magazynka pruje nieskończoną manną BB.

Pamiętajcie o ograniczeniach ilości amunicji, co zostało zresztą i w tym temacie wyjaśnione, o czym też wspomina Gosia mówiąc o pakowaniu w pakiety zapasów ammo. Właściwie wszystko w pigułce postarałem się ująć tutaj: http://www.KoalicjaPolnoc.pl/news.php?readmore=514

Zatem IVO3 ostatnią imprezą z "grzechotkami".

W związku z tym, że jest dużo ekip zainteresowanych na działania dzień wcześniej i również w nocy za rok postaramy się wyznaczyć miejsca do takich działań i rozpoczniemy manewry już od soboty. Widać wielu z was nie doceniliśmy, że będzie się chciało wam bytować o tej porze roku. Zatem za rok postaramy się nadrobić. Pozostali walczący dojadą w niedzielę. Jednak zastaną już zmienioną sytuację na froncie, z nowymi doniesieniami. W tym roku jeśli rąk starczy tak jak w następnym postaramy się relacjonować online wydarzenia z pola walki przy pomocy laptopa z łączem i zapasowym zasilaniem. Za rok fotoreporter będzie mógł wrzucać relacje od razu pod obstrzałem z pola walki. Postaramy się również o obraz online od jednego z fotoreporterów wojennych. Wówczas czytelnicy będą mogli zobaczyć jakie rozgrywa się piekło walk na IVO4. W tym roku postaramy się przesyłać online na Portal informacje tekstowe.

PostNapisane: sobota, 26 marca 2011, 00:49 
rekrut

a czy można po zastrzeleniu przeciwnika lub wzięciu go do niewoli odebrać mu zapas amunicji i granaty? Mapy można zabrać, bron według życzenia a co z BB?

Obrazek

PostNapisane: sobota, 26 marca 2011, 01:11 
pułkownik

Do wszystkich odpowiadających w temacie!!!! Proszę przeczytać ze zrozumieniem tytuł wątku.
Pytania jak najbardziej
Odpowiedzi-stanowcze NIE dla osób postronnych.

na wojsku najlepiej znają się ci, którzy bali się w nim służyć...

[ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]