slagg

Teraz jest wtorek, 16 lipca 2019, 18:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

[ Posty: 8 ] 

Ćwiczenia 08.09.2012

Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 6 września 2012, 19:59 
sierżant

Zapraszam wszystkich chętnych na manewry taktyczne w sobotę o godzinie 10:00. W planach mamy marsz z elementami taktyki (zerwanie kontaktu, szyki patrolowe, poprowadzenie natarcia) oraz elementami topografii. Po marszu planowane jest zbudowanie umocnień, zamaskowanie ich oraz krótka potyczka związana z owymi umocnieniami.

PostNapisane: czwartek, 6 września 2012, 20:04 
Nadszyszkownik

Hmm tego samego dnia jest impreza dla dzieci w Białogardzie i luźna strzelanka w Koszalinie.
Nie chcę nic narzucać , ale może warto zgrać Wasze ćwiczenia i tą strzelankę. Taka luźna dygresja.
Wasza sprawa co zrobicie.
Jak będzie ze mną lepiej to się mam nadzieję wybrać do Was jeszcze tej jesieni , żeby postrzelać razem i się spotkać.

Obrazek

PostNapisane: czwartek, 6 września 2012, 21:24 
generał brygady

Jeszcze Dantee do końca nic nie wiadomo jak się poukłada ten weekend pod względem wyjść w teren, ale jest plan, aby nasz team pojawił się w dwóch miejscach na raz:

1. Część osób idzie na połączone ćwiczenia + strzelankę, aby zapoznać się z nowymi kolegami. (Już Piter z Forestów dogadał się z organizatorem tamtego spotkania)
2. Część osób chce jechać do Karlina, na tą imprezę dla dzieci.

W sztabie nie dawałem o tym drugim pomyśle znać, bo wszystko przygotowujemy na szybko i jeszcze nie mamy nic pewnego, ale myślę, że uda nam się zrealizować nasz wyjazd, w składzie np. 4-5 osób. Fajnie jakby gdzieś pojawiła się lista uczestników tej imprezy dla dzieciaków.

Czekamy zatem Dantee na Twój powrót do zdrowia, cały czas myślę jakby tutaj ruszyć w końcu całą KP raz, a porządnie, bo po wyjeździe Maria trochę aktywność spadła oraz prawie w ogóle KP z Koszalina nie spotyka się z KP z Kołobrzegu, Ustki i Słupska - trzeba to zmienić. Jak będziesz już gotowy to daj znać, może zorganizujemy np. wspólne ćwiczenia/strzelankę KP, w takim terminie, aby mogły pojawić się wszystkie teamy lub np. 3/4. :wink:

PostNapisane: czwartek, 6 września 2012, 21:39 
Nadszyszkownik

Z KP Shadows są bardzo aktywni. W zeszłą niedzielę w Objeździe, a w tą w Lędowie odbyło się i odbędzie spotkanie.
Za każdym razem dołączają i starzy i nowi , tak ,że nowi uczą się nie tylko strzelać a także podstaw taktyki.
Czekam na wizytę u neurologa ,żeby wytłumaczyła mi opis MRI.
Na pewno dogadamy jakieś manewry. Auta Shadows plus moje i można wielkie manewry zrobić.
Chciałbym ruszyć ostatnich Rangers jacy zostali, ale to wszystko przed nami.

Obrazek

PostNapisane: czwartek, 6 września 2012, 21:51 
generał brygady

Racja, oczywiście nie mówię, że pojedyncze teamy nie są aktywne. Bardziej mi chodziło o taką aktywność ogólnokoalicyjną czyli, żeby np. zorganizować jakąś większą imprezę gdzie wszyscy spotkamy się razem, coś w stylu zeszłorocznych ćwiczeń w Ustce (chyba w maju), które miały być z tego co pamiętam też przygotowaniem do Combat Alert 2011.

Jeśli już tylko będziesz wiedział wszystko odnośnie stanu zdrowia i będziesz na siłach, aby wyjść w teren, to na pewno dogadamy to jakoś i myślę, że w tą jesień uda nam się zrealizować pomysł większych manewrów. Jeśli chodzi o Koszalin, to na pewno od Forest myślę, że będzie jak zwykle chętnych 7-10 osób, Berety pewnie też dołącza, noi liczymy też na Rangers i NS. Jeśli przyjedzie jeszcze Ustka, Słupsk i Kołobrzeg, to myślę, że ze 30-40 osób powinno się uzbierać na spokojnie. :wink:

Czekamy zatem na informacje odnośnie powyższego. :wink: I myślę, że do szybkiego zobaczenia. :mrgreen:

PostNapisane: sobota, 8 września 2012, 18:57 
generał brygady

Do Karlina jednak się nie udało pojechać, za to ćwiczenia się odbyły.

Trochę fotek:
https://picasaweb.google.com/1072207087 ... qWc6_6jSQ#

PostNapisane: sobota, 8 września 2012, 22:50 
Nadszyszkownik

Machnijcie artykulik i będzie ,że Koalicja nie śpi.

Obrazek

PostNapisane: sobota, 8 września 2012, 23:23 
generał brygady

Pomyślę nad artykułem. Czekam też na relację od uczestników imprezy w Karlinie. My nie mogliśmy niestety być u dzieciaków mimo chęci (wynikło parę problemów u niektórych osób m.in ze sprawami rodzinnymi i w sumie nie mieliśmy nawet jak dojechać).

Moderatorzy: Jacek1246, SpatekKSP

[ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]