slagg

Teraz jest środa, 17 lipca 2019, 23:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

[ Posty: 3 ] 

Patrol w Poddąbiu

Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 27 marca 2012, 00:54 
generał brygady

Witam Pany :D

Chciałem napisać Wam kilka słów na temat naszego "wypadu". Nie było czasu na podsumowanie, bo jak wiecie tuż przed posadzeniem "naszej szacownej czteroliterowej" przy ognisku trzeba było chwycić "oręż saperski" i pogadać... :wink:

Jestem bardzo zadowolony z Waszej postawy! :brawo:
Wszystko było w najlepszym porządku. Działy trzy różne team'y pod dowództwem kolesia z czwartego i pięknie się to zazębiło. Owszem było kilka błędów ale są to pierdoły, które łatwo wyszlifować. Sam też popełniłem kilka, łącznie z tymi podstawowymi. Zapomniałem o prostych ale ważnych elementach. Mógłbym się wykpić upadkiem na głowę :wink: ale zdecydowałem dalej dowodzić i moim obowiązkiem było zrobić to jak najlepiej. Przy okazji chciałbym podziękować chłopakom za pomoc medyczną, a w szczególności MaXolkowi. Panowie stanęliście na wysokości zadania. Od początku, do końca miałem poczucie, że ktoś patrzy co ze mną jest. Jeszcze raz dziękuje. :peace:

Każdy z team'ów zdał "egzamin" na piątkę!!! :brawo:

Przy najbliższej okazji chętnie na spokojnie porozmawiam z Wami o tych "błędach". Wyjaśnię swoje i poradzę co musicie dopracować. Jeżeli nie macie ochoty czekać piszcie PW. :wink:

Mam nadzieję, że będziemy mogli powtórzyć to jeszcze nie raz. :guns:

Pozdrawiam
Patol :rocks:

PostNapisane: wtorek, 27 marca 2012, 06:41 
generał brygady

Foreści również dziękują za nocną wyprawę. Według nas był to najbardziej interesujący punkt podczas całej imprezy. :mrgreen:
Podobało nam się to, że działaliśmy wszyscy razem bez żadnych sprzeczek, co powiedział dowódca to było wykonane. Przykładem tego, że każdy wiedział gdzie jest jego miejsce, było to, że turyści prawie nas zdeptali, a mimo to każdy z nas zachował należną postawę. :) Ghost Division. :mrgreen:
Dobrze, że Patolowi nic się nie stało podczas nocnego skoku na główkę. Mamy nadzieję, że "sztywny kark" już Ci przeszedł i niedługo będziemy mogli zrobić kolejną tego typu akcję na jakimś bytowaniu czy innej imprezie.

Podsumowując.
Współpracowało nam się ze wszystkimi bardzo dobrze. Każdy kiedy było trzeba pilnował swojej dwójki. Każdy podczas patrolu korzystał ze znaków niewerbalnych, co również jest dużym plusem.
Cel zadania został osiągnięty i to również jest ważne. :wink:

Dziękujemy za dobrą współpracę każdemu z osobna i Patolowi z Marasem za zrobienie ze zwykłej wycieczki "tajnej misji" oddziału duchów - good job!

Do następnego wypadu! Dzięki :brawo:

PostNapisane: wtorek, 27 marca 2012, 11:51 
generał brygady

Kark już OK choć jeszcze wczoraj chodziłem jak cyborg. :johny:

Akcja z tubylcami była mistrzowska i zapisała się w klasyce gatunku :D

Zaraz po upadku i szybkim sprawdzeniu czy jest czucie w nogach i flaki nie "wyjszli" gdzieś, dorwałem okulary i podniosłem Helenę. Jak tak teraz o tym myślę, to sam siebie zaskakuję reakcją. Z mojej pozycji było doskonale widać całą akcję. :D Jak tylko mnie minęli wyszedłem. Ostatni koleś skumał, że nadal "ktoś" jest blisko i przyśpieszył kroku. :D Ktoś w obozie [wiem kto ale nie powiem :P ] wysłał ich w przeciwnym kierunku do Poddąbia czyli na Ustkę. Jest bardzo możliwe, że chyba Shadow widział ich rano jak wracali... :wink: Założę się, że dla tej dziewczyny była to najstraszniejsza noc w życiu. :D yyyyy hahaha :rocks: :twisted:

Moderatorzy: Jacek1246, SpatekKSP

[ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]