slagg

Teraz jest niedziela, 20 października 2019, 13:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  Strona 1 z 1
 [ Posty: 1 ] 

Oświadczenie Mario.75

Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 5 marca 2010, 13:28 

Na forum KPM, jeśli ktoś zauważył, tematy pojawiają się i znikają. Jednak uważam, że Airsoftowcom z naszego regionu, należy się parę słów wyjaśnienia. Nie chcą zauważać Koledzy z KPM ile dla KPM zrobiłem. W KPM słowa "dziękuję" zamieniło słowo: "po co :?: ". Zmęczyło mnie wchodzenie w kółko pod górkę.

O sprawach dotyczących tylko i wyłącznie ASG mieli najwięcej do powiedzenie ludzie, którzy nie uczestniczyli w życiu ASG czynnie. Podam przykłady z ostatniego pół roku. Najważniejsze wydarzenia ASG w których brał udział KPM:
Wyjazd na PANZERFAUST III pojechali: Renger oraz 3 osoby z KPM. Z Nami był prawie cały Team SPZ oraz Koszulkowy Zwiad ze Środkowopomorskiego. Najlepsza impreza ASG. Madog z ludźmi zrobił kawał dobrej roboty. Parę dni świetnego klimatu.
Wyjazd INTEGRACJA 2009 WRZESIEŃ: Ranger oraz 1 osoba z KPM. Przyjechał cały SPZ z rodzinami, oraz wielu maniaków ASG z Koszalina, w tym nasi młodsi Koledzy. Kapitalna parodniowa impreza. Duże podziękowania dla Dantee'go
Wyjazd ŻELAZNA JESIEŃ manewry pod Słupskiem: Ranger oraz 4 osoby z KPM. Było dużo ekip środowiska Słuskiego ASG i okolic. Miło wspominane walki w rozległym terenie.
Wyjazd FRIDOM FIGHTERS manewry pod Słupskiem: Ranger oraz 1 osoba z KPM, Rekrut Danilov. Mordęga w zdobywaniu zadań i utrzymywaniu pozycji w śniegu po pas.
Wyjazd Przełamanie Pommernstellung pod Sławnem: Ranger oraz 3 osoby z KPM. Impreza scenariuszowa, połączona z integracją Teamów.

Ilu ludzi z KPM aktywnie działa w największych wyjazdach, imprezach ASG. Ilu z nich poza Rangers ma w temacie ASG coś do powiedzenia? Co dziwne niemal wszyscy Modelarze mają coś do powiedzenia w sprawach ASG i decydują o czymś co dla nich jest przy okazji. Dlatego powstał projekt, aby w tym miejscu mogli skupić się tylko maniacy ASG i decydowali sami o tym co dla Nas ważne.

Przy tym projekcie mogę pracować na rzecz maniaków ASG i nikt nie rzuca mi kłód pod nogi. Nie piszę na forum KPM i nie reaguję na prowokacje Kolegów. Czemu? Po pierwsze byłaby to powtórka z rozrywki, czyli ja mówię, tłumaczę, nikt nie przyjmuje moich argumentów. Po drugie, narastałby antagonizm. Po trzecie, szkoda mi energii na kłótnie, kiedy mogę poświęcić swój czas na tworzenie czegoś dla Nas.

Tak z ciekawości rozmawiając ostatnio z dowódcami dużych Teamów od Słupska po Szczecin, zapytałem od kiedy kojarzą Team KPM. Powiedzieli wszyscy, że od momentu kiedy się pojawiłem. Jeśli KPM gdzieś im się obiło o uszy to mówili wszyscy "Modelarze" i nikt nie uważał ich za konkretnej ekipy ASG. Może Ci ludzie też mówią nieprawdę :?: Jeśli ktoś uważa, że za mało pracy włożyłem w budowanie dobrego imienia KPM, niech porozmawia z tymi ludźmi. Nie wyssałem sobie tego z palca.

W tym momencie słyszę głosy iż Koledzy z KPM myślą o tym aby mnie usunąć z Teamu za działanie na niekorzyść teamu. Nie wiem tylko co robię na niekorzyść Teamu. Tworzę projekt, który jest obok KPM. Nie pisałem niczego publicznie do tej pory, ani nie mówiłem niczego na niekorzyść KPM. Niemal w ogóle w tej sprawie się nie wypowiadałem. Dlatego, aby większość wiedziała o co chodzi, to oświadczenie. Po pierwsze co robili w momencie jak działałem więcej niż na korzyść. Po drugie kiedy rozmawiałem 2010.02.26 ok. 10:00 z Sokołem, tłumaczyłem krok po kroku jak się może skończyć rozszczelnienie Teamu KPM /będzie można aktywnie uczestniczyć w paru teamach/ w tym mówiłem o stworzeniu Konfederacji/Koalicji , więc Sokół wiedział jakie są plany, do tego powiedział: "W sumie działanie w różnych miejscach według mnie nie powoduje żadnych negatywnych skutków...każdy ma wolną wolę i może robić co chce." Szkoda, że nie oświecił swoich ludzi. Po rozmowie z Danilovem dowiedziałem się, że mamy "błogosławieństwo" od Sokoła na tworzenie projektu. zanim zaczęła się dyskusja na forum KPM, Danilov opowiedział Sokołowi, o co chodzi w projekcie KOALICJI PÓŁNOC.

Sam podjąłem decyzję, że odejdę z KPM, jednak jeszcze nie teraz. Za dużo mam pracy przy projekcie KOALICJI PÓŁNOC, a liczyłem przyznam, że będzie to bardziej cywilizowany sposób rozstania się z KPM. Kiedy zakończona byłaby praca nad projektem, projekt wdrożony na spokojnie. Nie w atmosferze szkalowania i zarzutów, które dla mnie są bezpodstawne. Dlatego jeszcze chwil parę. Może w tym czasie co niektórzy ochłoną. Nie martwcie się odejdę od KPM, ponieważ dla Was Koledzy z KPM zawsze i tak byłem z boku.

Teraz parę spraw technicznych:
Projekt ASG w Koszalinie. Domena zajęta: koszalin ; asg ; asg.koszalin Domena wolna: asgkoszalin <-więc wykupiliśmy, całe 12PLN Założenie Projektu: stworzyć portal dla ASG Koszalin.

Dementuję pogłoski jakoby domena została stworzona na "złość" KPM. Jeśli projekt dotyczyłby innego miasta, też szukalibyśmy wolnych domen np. ze słowem Słupsk.
Jako iż będziemy przenosili niebawem forum na serwer płatny, także zamieścimy tam stronę www, domena jest dla nas bardzo ważna, ponieważ nie będzie zmiany adresu www i forum, nastąpi później jedynie przekierowanie wewnętrzne, co będzie wygodne dla użytkowników strony i forum. Chcemy stworzyć poniekąd coś na kształt wmasga dla Koszalina i okolic. Jednocześnie promując Teamy, kreatywność, dając przykład i pomoc nowym Airsoftowcom, którzy z czasem będą zauważać wartości przez Nas potwierdzane w praktyce.
Kiedy nowy Airsoftowiec postanowi, że niedzielne strzelanie już ma za sobą, będzie mógł wybrać lub stworzyć Team, którego podforum będzie można na wniosek umieścić na http://www.asgkoszalin.pl Jeśli będzie dany Team spełniał wymagania stawiane przez KOALICJĘ PÓŁNOC, będzie mógł przystąpić do KOALICJI PÓŁNOC, poprzez złożenie wniosku i głosowanie nad przyjęciem KOALICJANTÓW.

Chcemy rozwijać i wpierać tylko i wyłącznie ASG, ze wszystkimi jego odmianami od: MILSIM, Larp, ASG z elementami bytowania, oraz wiele innych elementów o których czytacie, jesteście ich ciekawi. Możemy na własnym "podwórku" spróbować wszystkich tych elementów. Projekt będzie rozwijał się sukcesywnie. Niestety żałuję, że nie udało się utrzymać projektu w tajemnicy, do momentu kiedy mamy już wszystko dopracowane i zapraszamy Airsoftowców na premierę. W zaistniałych sytuacjach będziecie świadkami tego jak się Projekt rodzi. Został powołany do życia przy pomocy i wsparciu wielu Airsoftowców z regionu. Cieszy mnie to i dodaje siły do dalszej dla Nas pracy. Smuci, że docenić potrafią inni, nie ludzie z Teamu do którego dołączyłem na początku mojej drogi Airsoftowca.

Forum layout: podać mogę ok ponad 1000 adresów o takim samym wyglądzie. Taki wygląd forum jest domyślnie wbudowany w silnik PHPBB, do tworzenia for.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  Strona 1 z 1
 [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]