slagg

Teraz jest niedziela, 20 października 2019, 12:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

[ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Wspomnień czar :)

Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 30 marca 2011, 20:38 
obsługa kantyny

No to tera mła ..
Jakoś się zebrać nie mogłem a z resztą Mario wie że mam wielką alergie do pisania pierdoletów pochwalnych i pierdoletów w ogóle i do pisania i w ogóle zmusić mnie do czegokolwiek to sukces gdyż (taka mała dygresja nie na temat) wierny jestem mojej mentorce w leniuchowaniu śp. Krysi Feldman, która na wszelkie pytania typu : "dlaczego", odpowiadała : ".. a bo mi się nie chce" :D uwielbiam ją.
tera do brzega.. ukłon dla całej bandy Rangersów z mą kapitan na czele. Jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek zastrzeżenia do organizacji imprezy to jest GUPI i to mówię ja edek, z krainy angielskich kredek. Miałem z Dymkiem moim honoriskauzem (pisownia fonetyczna dla słabszych) grupy, plana i został on wykonany, złachalismy się z całą grupą jak mopsy w ulewie i miałem banana na twarzy przez cały czas, za co ukłony - uwielbiam taki sport :mrgreen: . Ukłony za polarka, popierdzielam w nim już od niedzieli tzn. przyzwyczajam się .. i jestem happy jak soki wieloowocowe.
Co do zgryzów to nasłuchałem się tego i owego ale rzucę to mą kapitan na pw łącznie z propozycją zmian w przepisach.
To wsio, jakby co piszcie do MOD.UK :mrgreen: na pewno odpowiem :wink:

PostNapisane: czwartek, 31 marca 2011, 00:50 

Kolejny cel Assasinów Starszy z Team Słupski Pluton Zwiadowczy walczący po stronie Narodów Zjednoczonych:

Obrazek

PostNapisane: czwartek, 31 marca 2011, 10:47 
rekrut

I mojego postala nie zabraknie, chociaż zbieram się do napisania go, jakby mi klawiaturę ukradli. Nie poświęcić paru słów po świetnej zabawie, a co gorsza po komplementach:
Bones napisał(a):
Mi się świetnie współpracowało z chłopakami z LEGION 7. (...) Na pewno jestem za tym aby dostawali zaproszenia na kolejne imprezy organizowane przez koalicję.
, byłoby chamówą :)

Podziękowania i słodzenie sobie też daruję. Od tego jest uścisk dłoni po imprezie, a nie klepanie liter z dystansu. Stwierdzę tylko obiektywnie, że warto było piłować te kilometry w dwie strony, rozwalić lampę w aucie na nieostrożnym zwierzaczku (dla obrońców praw: w porę wezwana pomoc i zwierzątko przeżyło) i wbić sobie nogi w tyłek od łażenia. Aż szkoda, że tak szybko się skończyło...

Nie mogę sobie jeszcze odpuścić pewnego tekstu: "Pieprzyć krytykantów z wmasga" (w temacie byłem może do ósmego posta, potem obrzydło mi czytanie). Co innego krytyka, co innego dowalanie się. Tekst w stylu "Musicie się jeszcze wiele nauczyć" brzmi może pouczająco od jakiegoś autorytetu w dziedzinie organizacji zlotów, ale na pewno nie od tchórza wstydzącego się własnej tożsamości. Sam stwierdzam, że po zwodowaniu statku "Ivo Jima III" było kilka przecieków, łajba się nieco chwiała i ekipa organizacyjna dopiero na miejscu ustalała, co robić. Tylko że to nie minus, bo żaden plan nie przetrwa konfrontacji z rzeczywistością i niespodzianki organizacyjne będą na każdym zlocie. Właśnie dobrze, że robi się wszystko, aby statek nie przeciekał i dzięki sprawnemu uwijaniu się załogi przewiózł on przyjemnie pasażerów przez morze airsoftu do przystani Grochówa.

Podsumowując: Warto było, by się pobawić, nabrać doświadczenia w kwestii organizacji imprez (kilka rzeczy pewnie zainspiruje nas przy naszych projektach) i na pewno nie zabraknie u nas chętnych na następny raz.

PostNapisane: czwartek, 31 marca 2011, 21:29 
przychodzi popatrzeć na koszary

Brat już wszystko powyżej napisał, więc nie będę powtarzał za wiele, a jak coś się powtórzy to przepraszam.
Przyjechałem na Ivo Jimę z Wrocławia, najpierw do Słubic, potem do Koszalina. Po drodze działy się dziwne rzeczy i nie wszystko może było ciekawe (sprawa ze zwierzakiem) ale warto było.
Co do samej rozgrywki i nie mam za wiele do zarzucenia, zadania ciekawe, chociaż były to tylko typu znajdź i przynieś (na początku) ale gdy uruchomiliśmy Pokraka to poczuło się "było warto" :) Ogólnie bardziej mi pasują tego typu zloty, gdzie taktyka i użycie mózgu daje większą frajdę niż przyklejenie palca do spustu. Nie zapomnę jak leżałem ponad 20 minut ukryty w liściach, a wróg prawie mnie nie rozdeptał, ale o to właśnie chodzi.
Niemniej jednak, jeśli będzie taka możliwość z miłą chęcią za rok przyjadę na edycję IV.

PostNapisane: czwartek, 31 marca 2011, 22:38 

To tak lekko skrótowo, bo dużo już zostało powiedziane.
Pierwsza sprawa, miejsce gry. Świetne! Urozmaicony teren, piękne widoki. Ludziom też nie można nic zarzucić, było uczciwie i ogólnie w przyjaznej atmosferze (choć zdarzały się nieliczne przypadki spiętych "commando", których myśli chyba błądziły po pięknym górzystym kraju na A).
Organizacja zlotu i sprawy techniczne na wysokim poziomie. Od tej strony przypominało mi to Panzerfaust, co chyba można uznać za komplement :). Następnie, przebieg zlotu. Pierwsza część przypadła mi do gustu. Mam na myśli zadania dla najemników. Działanie w małych odziałach to coś, co uwielbiam ;). Chociaż po dwóch godzinach zrywania kontaktu (wzrokowego) zaczynało trochę nużyć, bawiłem się nieźle. Przejęcie generatora i dalszy marsz ok. Moja zabawa skończyła się na momencie, gdy dołączyliśmy do całej chmary Japończyków idących na pozycję Pokraka, a następnie bitwa. Nie przepadam za wielkimi bitwami, które z wykorzystaniem airsoftu wyglądają nienajlepiej, jeśli nie groteskowo :wink: . O to mógłbym się właśnie przyczpić. Taka ilość ludzi mogłaby działać na większej powierzchni (a teren był ogromny). Oczywiście są to subiektywne odczucia, bo każdy lubi co innego, jednak po takim terenie spodziewałem się większego rozproszenia zlotowej populacji 8-).
Mimo tej pewnej niedogodności (przynajmniej dla mnie), zlot mogę jak najbardziej zaliczyć do tych udanych :).
No tak, miało być skrótowo... :P
Dzięki i do zobaczenia

PS: tak jeszcze, by dopełnić formalności. Byłem w odziale 3. w grupie o oznaczeniu kodowym "Barbarzyńcy" :).

PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2011, 06:08 
szeregowy

W imieniu G.S.P Pretoria szczególne podziękowania dla orgów za trud włożony w organizację imprezy,
oraz wielki szaczun za inwencję twórczą.
Dziękujemy również współtowarzyszom wędrówki po lesie w poszukiwaniu żółtych, Stowarzyszeniu "ERSOFT" z Elbląga.

Sława !

PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2011, 12:50 

Ja również dziękuję za zajefajnie spędzony czas.Teren super ale mieszkając blisko lasu mam do niego sentyment.WIELKIE POZDRO DLA PATOLA :D ZA PRZENOCOWANIE 5-CIU TAKICH DEGENERATÓW,PAMIĘTAJ CO ZŁEGO TO RADZIO.Jeden mały minusik SF mogły by startować z innego miejsca ale to już napisałem do Mario.Do zobaczenia na kolejnej imprezie

PostNapisane: wtorek, 20 marca 2018, 11:39 

To bardzo ciekawe, ja za to polecam T-shirty damskie: http://thefashionmom.com/t-shirty-damskie-je-rozroznic/ mam nadzieje że ktoś to przeczyta

[ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]